کپسول ارگانیک جنگل

تولید محصول کاملا جدید و انحصاری کپسول که برای کاشت درختان در مناطق کم آب و جایگزین کود شیمیایی میباشد.این محصول تا ۹۰% در مصرف آب صرفه جویی میکند.

استارتاپ

تولید محصول کاملا جدید و انحصاری کپسول که برای کاشت درختان در مناطق کم آب و جایگزین کود شیمیایی میباشد. این محصول تا 90% در مصرف آب صرفه جویی میکند.
تولید یک محصول کاملا جدید و انحصاری با نام کپسول ارگانیک جنگل که برای کاشت درختان در مناطق کم آب و جایگزین کود شیمیایی میباشد. این محصول تا 90% در مصرف آب صرفه جویی میکند و استفاده از آن موجب تولید محصولات ارگانیک میشود. مواد اولیه این محصول کاملا طبیعی و ارگانیک و در داخل کشور وجود دارد اندازه بازار با توجه به حجم عظیم کشاورزی و باغات در داخل کشور و خارج و معضل بزرگ کمبود آب بازار گسترده ای برای این محصول وجود دارد برنامه ریزی تولید این محصول در سال اول تعداد 100 میلیون عدد میباشد که گردش مالی آن بین 150 تا 200 میلیارد تومان میباشد. بازار هدف تمام بخشهای کشاورزی و فضای سبز و باغداران و شهرداریها بعنوان بازار هدف این محصول میباشند. روش درآمدزایی از محل فروش مستقیم محصول به مصرف کنندگان مبیاشد هزینه ها کل هزینه های برای تامین مواد اولیه و کارگری و فضای تولید میباشد اطلاع رسانی از طریق برنامه تلویزیونی و شبکه های اجتماعی و معرفی از طریق وزارت جهاد کشاورزی مزیت رقابتی این محصول هیچ مشابهی ندارد و کاملا ابداعی است. بدلیل فرمول و ترکیب آن کاملا طبیعی وداخلی میباشد. دستاوردها طرح کپسول ارگانیک جنگل در مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی تایید و پذیرفته شده است. استاندارد ملی برای محصول اخذ گردید.

کافه گلدون

کافه گلدون

  • مرجع نگهداری و فروش گل ها وگیاهان آپارتمانی و تزئینی
کامپوزیست

کامپوزیست

  • تولید محصولات زیست فناورانه (بر پایه ی میسلیوم قارچ) با خواص پلاستیک.
فارمک

فارمک

  • خرید و فروش آنلاین کالای تخصصی خود ، در زمینه دام و طیور و کشاورزی ...