توسعه کارآفرینی مسکن

شتابدهنده وابسته به بانک مسکن که روی موضوعات مسکن و شهرسازی، حمل و نقل و مالی متمرکز است

شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن با توجه به خط‌ مشی سازمانی خود که از سوی بانک مسکن و وزارت راه و شهرسازی مشخص‌شده است قصد دارد در اکوسیستم استارتاپی کشور به‌عنوان یک هاب میان دانشگاه، صنعت، واحدهای نظارتی و تمامی ارکان اکوسیستم استارتاپی کشور قرار بگیرد به‌نحوی‌که نهایتا تمامی این اضلاع منتفع شده و نیازها و دغدغه‌های هر یک از آن‌ها به بهترین شکل ممکن برطرف شود.

این شرکت به‌صورت کلی در ۳ حوزه

مسکن و شهرسازی

حمل‌ونقل

فناوری‌های مالی

فعالیت میکند. ۳حوزه تخصصی انتخاب‌شده برای فعالیت، متناسب با سیاست‌های بانک مسکن و وزارت راه و شهرسازی است و این شرکت شتاب‌دهنده‌ای است که به‌صورت تخصصی در حوزه مسکن و شهرسازی، حمل‌ونقل در کشور شروع به فعالیت کرده است.

با توجه به برخورداری بانک مسکن و وزارت راه از گروه سرمایه­ گذاری، متخصصان و قانون‌گذاران در تمامی حوزه­ های تخصصی موردب حث، این شرکت به برگزاری نشست­ های هم­اندیشی مشترک میان افراد فعال در صنعت، قانون­گذاران، ایده پردازان و استارتاپ­ ها می­پردازد تا بخش­های مختلف این اکوسیستم را با نیازها و خواسته­ های یکدیگر آشنا کند و از سوی به استارتاپ­ها کمک شود تا با نیازهای واقعی حوزه صنعت آشنا شوند و بتوانند محصولاتی متناسب با نیاز واقعی بازار را با توجه به قوانین و بایدهای قانونی ایجاد کنند.

علاوه بر این، برگزاری نشست‌ها به افراد خلاق و ایده پرداز کمک می­کند تا متناسب با نیازهای بازار و مشتری ایده و تیم سازی کنند از امکانات این شرکت برای به ثمر رساندن ایده خود و تبدیل آن به ایده استفاده کنند و نهایتا با توجه به تفاهم‌نامه‌های منعقدشده با سازمان­ها و ارگان­های مختلف از سوی این شرکت، بتوانند به APIها و داده ­های موردنیاز خود دسترسی پیدا کنند و محصول خود را برای فروش به مشتری نهایی آماده سازند.

همچنین این شرکت با توجه به برخورداری از حمایت بانک مسکن به‌عنوان بانک تخصصی فعال در حوزه مسکن و شهرسازی امکان دسترسی به سرمایه ­گذاران تخصصی در بازار محصولات استارتاپ­ های فعال در این شتاب‌ده‌ی را دارد و با توجه به این امکان بالقوه استارتاپ­ های فعال در این شتاب‌ده‌ی راحت­تر می‌توانند محصول خود را به مشتریان نهایی و بزرگ ارائه داده و آن‌ها را در سرمایه‌گذاری و یا خرید محصول خود ترغیب نمایند.

حمید یاری

حمید یاری

  • مدیرعامل
محمد طهرانی

محمد طهرانی

  • هم بنیان گذار