امروزه با وجودپیشرفت های روز افزون بشریت  و مشغله های روازنه که همه به نحوی با این موضوع مواجه هستیم.  اوقات فراغت ما ارزش و بهایی به مراتب گرانبها تر نسبت به گذشته دارد همه ما برای این اوقات برنامه ریزی های فشرده ای داریم: تفریح، رفع خستگی های روزانه، لذت بردن از علایق شخصی و از همه مهم تر در کنار خانواده بودن از اهمیت بیشتری نسبت به فعالیت های کم اهمیت و وقت گیری مانند خرید کردن دارد.
توسعه روز افزون تکنولوژی بخصوص اینترنت روش های خرید امرزوی را دگرگون کرده است.ویژگی های فراوانی که در خرید اینترنتی وجود دارد اعم از نظرات دیگران درباره محصول، قیمت یکسان، تخفیف و... باعث شده که هر روزه تعداد بیشتری از مردم به سمت خرید اینترنتی سوق پیدا کنند زیرا بنا به شرایط امروزی ما و پیشترفت تکنولوژی اینگونه خرید با شرایط و ویژگی ها جامعه کنونی هماهنگ تر می باشد. ایران شاپ از دارندگان نماد اعتماد الکترونیک از سازمان توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد همچنین از اولین دریافت کنندگان نماد ملی تحت نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز هست و کلیه مجوزهای مربوطه از اتاق اصناف را نیز کسب کرده است.
هدف اول ایران شاپ ایجاد تجربه ای عالی و همیشگی در خرید اینترنتی برای همگان است  همچنین ما خودمان را موظف به  ساخت ایران و آینده ای بهتر بر طبق پیشرفت های روز افزون جامعه می دانیم و در این راه از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کنیم و همیشه از اشتباهاتمان درس می گیرم، ما برای دانش های بکر و ایده های خلاق ارزش ویژه ای قایل هستم و همیشه و در هر کجا از اینگونه تفکرات استقبال می کنیم. 
یکی از مهمترین الویت های ایران شاپ تولید محتوایی تخصصی مورد نیاز مشتریان با بالاترین استاندار  می باشد تا فرآیند خرید را برای مشتریان عزیزآسان تر کند. ایران شاپ از هرگونه تلاشی برای بالا بردن کیفیت و توسعه خدمات خود به منظور خریدی راحت تر و باکیفیت برای مشتریان خود دریغ نمی کند و به همین منظور همراه خود را در تولید و ارائه محتوا تخصصی متعهد می دانیم.
ایران شاپ با ارائه معتبر ترین محصولات در زمینه مراقبت از پوست ، مو ، آرایشی زیبایی  و همکاری با واردکنندگان و یا تولید کنندگان سعی در پاسخ گویی به نیاز متفاوت مشتریان خوددارد و همراه خود را در ارائه بهترین خدمات پس از فروش و قیمت مناسب مقید می داند. ایران شاپ برای قدر دانی و ارج نهادن به مشتریان وفادار خود از طرح های تشویقی ویژه ای استفاده می کند که به وسیله تلگرام، اینستاگرام، پیامک، ایمیل و.... مشتریان خود را مطلع می سازد تا بهترین محصولات را بتوانند با بهترین قیمت خریداری کنند.
ایران شاپ به دلیل تخصصی بودن محصولات و نیز سهولت در انتخاب محصول برای مشتریان خود، مشاوره رایگان پوست برای کاربران خود در نظر گرفته است به همین منظور  مشتریان عزیز می تواند از طریق تلگرام با مشاورین ما در تماس باشند.

هانیلی

هانیلی

  • تنها راه شناخت عسل طبیعی اینه که زنبوردار رو بشناسی
بازیلا

بازیلا

  • بازیلا یک استارتاپ در شهر تهران می باشد
دیجی قسطی

دیجی قسطی

  • تعاونی مصرف سازمانی آنلاین