دستاوردهای صنایع دریایی ایران در نمایشگاه دریایی هلند به نمایش درمی‌آید

دستاوردهای صنایع دریایی ایران در نمایشگاه دریایی هلند به نمایش درمی‌آید

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری، ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری و صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت های دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه صنایع دریایی، دریانوردی، کشتی سازی و فراساحل روتردام هلند ( EUROPORT ۲۰۱۹) ، حمایت می کنند.

حضور شرکت های دانش بنیان ایرانی در این نمایشگاه با هدف «توسعه همکاری‌های بین‌المللی برای ارائه دستاوردهای صنایع دریایی ایران»، «انتقال تکنولوژی و بومی‌سازی محصولات مورد نیاز این صنعت»، «به روز شدن صنعت دریایی کشور» و «بسترسازی مناسب برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی»، صورت می گیرد.

نمایشگاه صنایع دریایی، دریانوردی، کشتی سازی و فراساحل روتردام هلند سالیانه میزبان ۳۰ هزار بازدید کننده از سطح جهان و بیش از یک هزار و ۱۰۰ شرکت از سراسر دنیا است که به لحاظ کیفیت برگزاری، مشارکت کننده و بازدید کننده در صدر نمایشگاه‌های دریایی جهان قرار دارد.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت های متقاضی حضور در این نمایشگاه، ۷۰ درصد یارانه بلاعوض پرداخت می کنند.

شرکت های علاقه مند به حضور در این نمایشگاه می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی https://tesc.ir / مراجعه کنند.

پایان پیام/۲۳

لینک اصل خبر در سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  منبع خبر

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات