استقرار و حضور ۵ شرکت فناور پارک علم و فناوری گیلان در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

استقرار و حضور ۵ شرکت فناور پارک علم و فناوری گیلان در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

پیرو تفاهم نامه منعقده بین پارک علم و فناوری گیلان و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران پنج شرکت فناور پارک گیلان ، قرارداد استقرار را در فضای اشتراکی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران امضا کردند.

پیرو تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری گیلان و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، با هدف همکاری در امر توسعه شرکت‌های فناور و تحقق اقتصاد دانش بنیان و با پیگیری امور موسسات پارک گیلان، استقرار ۵ شرکت فناور در پارک دانشگاه گیلان قطعی شد.

از مزایای این استقرار علاوه بر ایجاد زمینه‌های همکاری طرفین، می‌توان به همکاری در ارائه خدمات علمی، تخصصی و آزمایشگاهی و همچنین همکاری در بازاریابی، عرضه و فروش محصولات و فناوری‌های شرکت‌ها اشاره نمود.

همچنین حضور مشترک شرکت‌های مستقر هر یک از دو پارک در نمایشگاه‌ها و فن‌بازارهای مرتبط و زمینه‌سازی برای انجام فعالیت‌های مشترک، از دیگر مزایای این استقرار خواهد بود.

شرکت اندیش بنیان فناور ورنا - شرکت ورا گرافیک ایده گستر همکاران - شرکت پارس فناوران آریا -  شرکت مهندسی و بازرسی نیرو آب البرز - شرکت فن آوری زیست محیط پاک صبا از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران هستند.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری گیلان

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری گیلان

  پارک علم و فناوری گیلان

  پارک علم و فناوری گیلان یک پارک علم و فناوری در شهر رشت می باشد

   نظرات