هفتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در سیزده بخش موضوعی نفت و پتروشیمی، برق، الکترونیک و نرم‌افزار، عمران و ساختمان، مکانیک، شیمی و متالوژی، کشاورزی و محیط‌زیست، فیزیک پایه، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی و زیست مواد، تجهیزات تست و آزمون صنعتی و خدمات کالیبراسیون برگزار می‌شود.

حضور قطعی ثبت‌نام کنندگان در نمایشگاه پس از تایید فنی محصولات آن‌ها و محرز شدن نقش آنان در بومی‌سازی و دستیابی به فناوری ساخت و یا تولید محصولات امکان‌پذیر خواهد بود. محصولات نیز مطابق سال‌های قبل با دو سنجه سطح فناوری ذاتی و میزان بومی‌سازی، ارزیابی و سطح‌بندی می‌شوند و شرکت‌ها می‌توانند دستورالعمل ارزیابی فنی محصولات را در سایت نمایشگاه مشاهده کنند.

با توجه به نام‌گذاری سال ۹۸ از سوی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به‌عنوان « رونق تولید » معاونت علمی در راستای حمایت از تولیدکنندگان و فناوران داخلی، برای محصولات سطح اول تا سوم، از ۵۰ تا ۱۰ درصد قیمت محصولات خریداری‌شده توسط مراکز علمی و پژوهشی دولتی را، بر اساس آئین‌نامه سطح‌بندی، به‌عنوان کمک بلاعوض پرداخت می‌نماید.

شرکت های عرضه‌کننده تجهیزات و مواد آزمایشگاهی می‌توانند فرآیند مربوط به ثبت‌نام شرکت و ثبت محصول را با مراجعه به سایت نمایشگاه به آدرس www.iranlabexpo.ir آغاز و یا با شماره تلفن‌های ۸۸۵۰۲۹۳۰-۸۸۷۳۱۱۹۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.

شایان‌ذکر است که در دوره ششم نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران که دی‌ماه سال ۱۳۹۷ برگزار شد، تعداد ۳۳۷ شرکت بیش از ۹۰۰۰ مدل محصول را عرضه کردند که تاکنون منجر به فروش قطعی حدود یک‌هزار میلیارد ریال شده است و همچنان امکان خرید از دور قبلی نمایشگاه تا پیش از برگزاری نمایشگاه هفتم، وجود دارد.

  لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری گلستان

   منبع خبر

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان یک پارک علم و فناوری در شهر آق قلا می باشد

    نظرات