ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل برگزار می‌شود

ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل برگزار می‌شود

این نمایشگاه که از ۱۸ تا ۲۱ آبان ماه سال جاری برگزار می شود، حوزه‌های مختلف دفاعی از جمله : سایبری، زیستی، شیمیایی و دفاع پرتویی را شامل می شود.

ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل، هدف شناسایی و همراهی با شرکت‌های دانش بنیان و فناورانه در حوزه‌های دفاع سایبری، دفاع زیستی، دفاع شیمیایی و دفاع پرتویی را دنبال می‌کند.

با توجه به تجربیات ۵ دوره برگزاری این نمایشگاه،اهداف متنوعی برای دوره جدید تعیین شده است. معرفی محصولات بومی و دانش بنیان در حوزه های مختلف دفاعی از جمله اهداف این دوره از نمایشگاه به شمار می‌رود.

همچنین سازمان‌ها و ارگان‌های مختلفی که از محصولات دفاعی مختلف استفاده می کنند، با ابزارهای مختلف تشویق می شوند که به جای محصولات خارجی از نمونه های مشابه «ایران‌ساخت» استفاده کنند.

این نمایشگاه فرصتی است که مدیران و کارشناسان زیرساخت‌های حیاتی، حساس و مهم کشور و دستگاه‌های اجرایی و عمومی با توانمندی‌ها و محصولات شرکت‌ها و تولیدکنندگان محصولات بومی پدافند غیرعامل و نیز استارتاپ‌های این حوزه آشنا شوند.

همچنین با تعامل انجام گرفته، میان ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان پدافند غیرعامل، به ازای هر شرکت استارتاپی، خلاق و دانش بنیان فضایی بین ۶ تا ۱۲ مترمربع به صورت رایگان اختصاص می‌یابد.

شرکت‌های علاقه‌مند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی ستاد توسعه فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی به نشانی www.ictc.isti.ir مراجعه کنند.

گزارش از: مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/۳۳


اخبار مرتبط:

* ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل برگزار می‌شود

* برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق


لینک اصل خبر در سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  منبع خبر

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات