رییس پارک علم و فناوری خوزستان خبر داد: برگزاری جشنواره ایتاپ دانشجویی در خرمشهر

رییس پارک علم و فناوری خوزستان خبر داد: برگزاری جشنواره ایتاپ دانشجویی در خرمشهر

ایسنا/خوزستان رئیس پارک علم و فناوری خوزستان از برگزاری بیست و سومین جشنواره دانشجویی ایده تا پدیده "ایتاپ" در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر خبر داد.

ایرج کاظمی‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: این جشنواره توسط پارک علم و فناوری خوزستان در چهار محور علمی آماده دریافت ایده‌های نو در این حوزه است.

وی به محورهای این جشنواره اشاره کرد و افزود: محور علوم و فنون دریایی شامل صنایع شیلات، کشتی‌سازی و فراساحل، محور فنی و مهندسی شامل مکانیک، برق و مخابرات، محور علوم انسانی شامل مدیریت، حسابداری و بازرگانی و همچنین محور علوم پایه شامل فیزیک، شیمی، ریاضی و زیست، محورهایی هستند که علاقه‌مندان می‌توانند در قالب آن ایده‌های خود را ارائه دهند.

کاظمی‌نژاد با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال ایده تا ۱۶ دی‌ماه ۹۸ است، افزود: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت www.itapf.ir نسبت به ثبت ایده خود اقدام کنند.

وی در پایان گفت: دبیرخانه این جشنواره، مرکز رشد واحد علوم فناور دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر است. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانند با شماره ۵۳۵۳۳۹۸ – ۰۶۱ تماس حاصل کنند.
لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری خوزستان

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری خوزستان

  پارک علم و فناوری خوزستان

  پارک علم و فناوری خوزستان یک پارک علم و فناوری در شهر اهواز می باشد

   نظرات