بیانیه انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی درباره مشکلات پیش‌آمده با قطعی سراسری اینترنت

بیانیه انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی درباره مشکلات پیش‌آمده با قطعی سراسری اینترنت

اعضای محترم انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی،

ما کسب و کارهای اینترنتی، هفته بسیار بدی را گذراندیم و هنوز هم با عواقب آن درگیر هستیم. با وجود اینکه تا حد قابل توجهی، اینترنت در بخش‌های مختلف کشور وصل شده است می‌دانیم که تا بازگشت شرایط به وضعیت پیشین، هنوز راه درازی در پیش داریم و تا عادی شدن اوضاع، باید صبر بیشتری داشته باشیم.

می‌دانیم در این شرایط بحرانی که با آن روبرو هستیم هرگونه صحبتی، حتی منطقی، و هرگونه مطالبه‌‌گری، حتی به جا، می‌تواند به شکل‌های نادرستی تعبیر شود. به همین دلیل در حال حاضر ضمن دعوت تمام اعضای محترم انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی به آرامش، از شما دعوت می‌کنیم مشکلات و خساراتی را که متحمل شده‌اید به شکل مکتوب با ارائه دلایل و مستندات به انجمن ارسال فرمایید.

انجمن در حال حاضر در حال آماده سازی گزارشی از مشکلات پیش‌آمده برای فضای کسب و کار آنلاین و استارتاپ‌های کشور است. پس از تکمیل گزارش، به صورت درست و به جا، این گزارش جهت بررسی هزینه‌ها و تبعاتی که اتخاذ این تصمیمات داشته است، ارائه خواهد شد. لطفاً مشکلات خود را به info@eanjoman.ir ارسال فرمایید.

ما هم مثل شما می‌دانیم که بخشی از آنچه در این مدت از دست رفته‌است، اعتماد است. اعتماد مشتریان، اعتماد سرمایه‌گذاران و اعتماد همکاران. می‌دانیم در حال حاضر سخت است بگوییم که می‌توان در این فضا کار کرد، می‌توان ساخت و می‌توان رشد و توسعه داد. ما هم نگران هستیم اما می‌دانیم در شرایط فعلی با آرامش و بدون تصمیم‌های احساسی بهتر به نتیجه می‌رسیم. تلاش می‌کنیم، با هم و در کنار هم بر این مشکلات فائق آییم و باز هم فضای مناسب و رو به رشدی را در فضای کسب و کار آنلاین شاهد باشیم.

انجمن صنفی کسب وکار اینترنتی

لینک اصل خبر در سایت انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی شهر تهران (کسب کارهای اینترنتی)

  منبع خبر

  انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی شهر تهران (کسب کارهای اینترنتی)

  انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی شهر تهران (کسب کارهای اینترنتی)

  انجمن کسب و کارهای اینترنتی می کوشد تا با ایجاد بستری مناسب برای تمامی نقش آفرینان فعال در زیست بوم (اکوسیستم) فناوری اطلاعات علاوه بر اینکه به حمایت

   نظرات