موانع را از جلوی پای استارتاپ ها برداریم

موانع را از جلوی پای استارتاپ ها برداریم


معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری خراسان رضوی گفت: از فضاهایی مانند پارک علم‌ و فناوری خراسان و مراکز رشد حمایت می کنیم. حمایت ما باید در راستای از بین بردن موانع از جلوی پای استارتاپ‌ها باشد.

مهندس کوکب موسوی کاخکی، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری خراسان رضوی در گفت‌وگو‌ با خبرنگار پارک علم‌ و فناوری خراسان در خصوص نقش و حمایت از استارتاپ‌ها اظهار کرد: استفاده از استارتاپ‌ها برای توسعه و آینده کشور بسیار مهم است. هدف ما از پژوهش به معنای واقعی و تبدیل دانش به ثروت در گرو استارتاپ‌ها است.

وی افزود: در حد مقدور از استارتاپ‌ها پشتیبانی خواهیم کرد و تشکیل انجمن هایی همچون کارگروه دانش‌بنیان از جمله نقاط مثبت در این حوزه هاست.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری خراسان رضوی گفت: هدف این است که همه مجموعه های دولتی و خصوصی دست به دست هم دهند و به استار تاپ‌ها کمک و آن‌ها را تقویت و مدیریت کنند.

موسوی تصریح کرد: امیدواریم در این خصوص، موقعیت‌های خوبی در استان به وجود آوریم و همچنین از فضاهایی مانند پارک علم‌ و فناور خراسان و مراکز رشد حمایت می کنیم.لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی یک پارک علم و فناوری در شهر مشهد می باشد

   نظرات