نوزدهمین فستیوال نوآوری‌های صنعت کشاورزی برگزار می‌شود

نوزدهمین فستیوال نوآوری‌های صنعت کشاورزی برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، در این رویداد تجاری که با حمایت شبکه فن‌بازار ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار خواهد شد، فناوران و استارتاپ‌ها در سه بخش مختلف «نهاده‌های کشاورزی»، «ماشین آلات و دستگاه‌های مرتبط با نهاده‌های کشاورزی» و «کسب‌وکارهای نوین» امکان حضور خواهند داشت که سه بخش عمده این رویداد نوآورانه را تشکیل می‌دهند.

این فستیوال تخصصی به‌منظور تجاری‌سازی نوآوری‌های حوزه نهاده‌های کشاورزی، با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان این حوزه برگزار می‌شود. طرح‌های حائز شرایط، پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب، در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان رویداد ارائه شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات B ۲ B فراهم می‌شود.

طی رایزنی انجام شده با ستاد برگزاری نمایشگاه، طرح‌های برتر می‌توانند با تخفیف ۷۵ درصدی در پاویون استارتاپ‌های نمایشگاه حضور یابند.

مخترعان، فناوران و استارتاپ‌ها می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت شبکه فن‌بازار ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به آدرس www.techmart.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۲۸۴۲۸۷۰۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.

علاقه‌مندان به حضور در این رویداد باید حداکثر تا ۱۰ دی‌ماه۹۸ اطلاعات تکمیل شده خود را به آدرس agicultech@techmart.ir ارسال کنند؛ بخش ویژه‌ای در این فستیوال به سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان اختصاص یافته است.

نوزدهمین فستیوال تخصصی ارائه نوآوری در صنعت کشاورزی همزمان با هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران در تاریخ ۱۹ دی‌ماه سال‌جاری برگزار می‌شود.

  لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری گلستان

   منبع خبر

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان یک پارک علم و فناوری در شهر آق قلا می باشد

    نظرات