معرفی خدمات شرکت دانش بنیان یسنا پارس در سازمان صنعت، معدن و تجارات خراسان


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان به نقل از واحد تجاری سازی؛ پنجشنبه ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۸، جلسه ای در خصوص معرفی خدمات شرکت دانش بنیان یسناپارس در سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان برگزار شد.

پیرو بازدید مهندس مس فروش رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان از پارک علم و فناوری خراسان و تاکید بر معرفی بیشتر خدمات ارزشمند شرکت های فناور و دانش بنیان به این سازمان، برای برگزاری جلساتی با موضوعات خدمات دانش محور مرتبط با وظایف سازمان برنامه ریزی گردید.

در جلسه ای که به این منظور تشکیل گردید، زیوری مدیرعامل شرکت یسنا پارس در زمینه پلتفرم های مدیریت استراتژیک، مدیریت عملکرد، عارضه یابی سازمانی، مدیریت فرایند، مدیریت منابع انسانی، مدیریت سلامت اداری و مدیریت بهره وری به ارائه توضحاتی پرداخت.

در ادامه بحث و بررسی پیرامون تطابق موضوعات و شاخص ها با خواسته های مدیران سازمان صمت شکل گرفت و مقرر شد مهندس حسینیان نژاد نماینده پارک علم و فناوری خراسان، پیشنهادات شرکت یسناپارس بر اساس نیازهای مطرح شده سازمان صمت را جمع بندی و به سازمان ارائه نماید.لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی یک پارک علم و فناوری در شهر مشهد می باشد

   نظرات