جشنواره استعدادیابی دانش‌آموزی در حوزه گیاهان دارویی و طب ایرانی برگزار می‌شود

جشنواره استعدادیابی دانش‌آموزی در حوزه گیاهان دارویی و طب ایرانی برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، شناسایی نگرش‌های خلاقانه، استعدادها و توانمندی‌های گروه سنی دانش‌آموزی در حوزه گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی از جمله اهداف عمده این جشنواره عنوان شده است.

چنین رویدادهایی می‌توانند زمینه ساز احیاء کاربرد گیاهان دارویی، ترویج زندگی سالم در جامعه، گسترش تحقیق و پژوهش در حوزه گیاهان دارویی و طب ایرانی و شناسایی و پرورش ایده‌های نوآورانه در این حوزه باشند؛ این جشنواره در اردیبهشت ۱۳۹۹ در تهران برگزار خواهد شد.

دانش آموزان کلیه مقاطع تحصیلی می‌توانند به صورت انفرادی یا گروهی و پس از مطالعه شیوه‌نامه جشنواره، در یکی از محورهای «ماکت یا کارسازه»، «روزنامه‌دیواری»، «انشاء‌نویسی»، «مقاله علمی» و «بخش خلاقیت یا آزاد» شرکت کنند و آثار خود را به صورت فایل pdf یا تصویر به آدرس رایانامه باشگاه دانش‌آموزی گیاهان دارویی و طب ایرانی ( s_clubherb@ihms.ir ) ارسال کنند.

همچنین، دانش‌آموزان علاقه‌مند ایرانی می‌توانند آثار خود را از طریق پست به دبیرخانه برگزاری جشنواره (به آدرس: شهر ری، میدان هادی ساعی، جنب فروشگاه رفاه، جامعه گیاه درمانی ایران؛ کدپستی ۱۸۴۳۷۱۴۶۳۳)ارسال و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۵۵۹۳۹۴۰۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

ثبت‌نام و ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره از ۲۵ آذرماه آغاز و تا ۲۱ اسفندماه ۱۳۹۸ ادامه خواهد داشت.

علاقه‌مندان می‌توانند شیوه نامه شرکت درمحورهای مختلف را درسایت باشگاه دانش‌آموزی گیاهان دارویی و طب ایرانی به نشانی www.ihms.ir مشاهده کنند.

  لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری گلستان

   منبع خبر

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان یک پارک علم و فناوری در شهر آق قلا می باشد

    نظرات