فراخوان ایده ها برای جشنواره ملی ایده ها و فرصت ها

فراخوان ایده ها برای جشنواره ملی ایده ها و فرصت ها

معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوّه قضائیه، با هدف بهره مندی از توان جمعی آحاد جامعه خصوصاً جوانان خلاّق به منظور ارتقاء سطح آگاهی­ های عمومی در راستای پیشگیری از وقوع جرایم و کاهش آسیب­های اجتماعی اقدام به برگزاری پنجمین جشنواره ملی ایده ها و فرصت ها نموده است.

 دانشجویان و صاحبان ایده می توانند در این رویداد از طرف شتاب دهنده شاهکار حضور داشته باشند. جهت بررسی ایده و مشاوره با ما در تماس باشید. جهت توضیحات بیشتر به آدرس اینترنتی ذیل مراجعه نمایید.

 http://festivalidea.ir/

شرایط حضور و ثبت نام در رویداد
֍ وجود تیم متشکل از نیروهای کلیدی و متخصص (کسب‌وکار، برنامه‌نویس…) برای تسریع رشد استارت‌آپ، ضروری به نظر می‌رسد.
֍ شرکت در پیش‌رویداد برای آشنایی با محورهای جشنواره و فرصت تشکیل تیم مناسب برای ورود به رویداد نهایی، بسیار تعیین کننده است.
֍ کمیته‌ی علمی وظیفه‌ی داوری و اعلام نتایج قطعی ایده‌های منتخب برای ورود به رویداد سه روزه را برعهده دارد.
֍ از بین تمامی ایده های ثبت شده پس از انجام مراحل داوری محتوایی سی تیم به عنوان ایده های برتر به رویداد راه خواهند یافت و برای کسب عنوان مقام برتر جشنواره با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت که این مراتب به طور رسمی به آنها اطلاع داده خواهد شد و برای شرکت در رویداد دعوتنامه رسمی دریافت خواهند کرد.
֍ تیم‌های برگزیده‌ی راه یافته به رویداد نهایی، فرصت ارائه‌ی ایده‌ی خلاقانه و محتوای تولیدی خود را خواهند داشت.
֍ لازم به ذکر است برای اولین بار در طی تمامی سالهای برگزاری جشنواره ملی ایده ها و فرصت ها امسال در جشنواره پنجم تمامی سی تیم راه یافته به رویداد از فرصت استفاده از شش ماه خدمات رایگان منتورینگ بهره مند خواهند شد و از ده تیم اول با اهدای لوح رسمی جشنواره تقدیر به عمل خواهد آمد.

  منبع خبر

  شاهکار

  شاهکار

  اکران سیستم کسب و کار پلتفرمی با رویکرد نوآوری باز در راستای تحقق جامعه نسل پنجم

   نظرات