اولین دوره شتابدهی صنایع خلاق برگزار می‌شود

با توجه به توسعه روزافزون «زیست بوم شرکت‌های خلاق» و اشتغال و نوآوری قابل توجه ایجاد شده در این عرصه، «اولین دوره شتابدهی صنایع خلاق» با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز و ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانشبنیان برگزار می‌شود. این رویداد تلاش خواهد کرد تا تیم‌ها و استارتاپ های بیشتری را به سمت شتابدهنده‌های حرفه‌ای راهنمایی کند.

«اولین دوره شتابدهی حوزه صنایع خلاق» حوزه‌ها و رشته‌های مختلفی را پوشش خواهد داد. «بازی سازی»، «محتوای صوتی و تصویری»، «فیلم‌های سینمایی و مستند»، «مینی سریال»، «جلوه‌های ویژه سینمایی»، «مینی سریال»، «جلوه‌های ویژه تلویزیونی»، « انیمیشن»، «برنامه‌های تلویزیونی»، «تیزر و تبلیغات»، «طراحی لباس»، «طراحی صنعتی»، «معماری و دکوراسیون داخلی»، «پلتفرم کسب و کارهای اینترنتی» و «نرم افزار موبایلی» از جمله زمینه‌های است که در این دوره بر روی آنها تمرکز شده است.

مهلت ارسال آثار و از اول دی ماه آغاز می‌شود. دبیرخانه این رویداد تا ۲ ماه پس از این تاریخ پذیرای طرح‌ها و ایده‌های ارسالی خواهد بود.

نوآوران و استارتاپ‌های فعال در این حوزه‌ها می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت ستادفرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به نشانی مراجعه کنند.

همچنین اطلاعات مربوط به این رویداد، در سایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به نشانی در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

گزارش از:

لینک اصل خبر در سایت مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف

  منبع خبر

  مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف

  مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف

  مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف یک مرکز نوآوری و فناوری در شهر تهران می باشد

   نظرات