جلسه شورای مدیران نوآروی استان برگزار شد

جلسه شورای مدیران نوآروی استان برگزار شد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان ؛به نقل از مرکز نوآوری پارک علم و فناوری خراسان، جلسه کمیته تخصصی بررسی طرح های نوآوریانه در روز دوشنبه مورخ ۱۷ دی ماه ۱۳۹۸ برگزار شد.

این جلسه با حضور نمایندگان شبکه نوآوری و با موضوع "ششمین همایش بزرگداشت روز مهندس" توسط دکتر صفریان مدیر بخش ارتباط با صنعت و نماینده دانشگاه خیام شروع شد. هرساله این همایش با همکاری اتاق بازرگانی و انجمن فنی مهندسی مشاوره ای برگزار می شود که امسال نیز برگزاری این همایش با همکاری دانشگاه خیام به عنوان نماینده دانشگاه و موسسات آموزش عالی مشهد برگزار خواهد شد.

در ادامه مهندس گنجی نماینده دانشگاه امام رضا (ع) در مورد سلسله رویداد های ماهانه "عصرانه نوآوری" با هدف گشودن دریچه نگاهی جدید به موضوع نوآوری در خدمات خبر داد. اولین جلسه از این سلسله رویداد های ماهانه در روز یکشنبه مورخ ۲۲ دی ماه آغاز خواهد شد.

همچنین جناب آقای بنائی مدیر بخش روابط عمومی شتاب دهنده کسب و کار فردوسی، شرح خدمات خود را بعد از آشنایی با نمایندگان بیان کرد و آمادگی جهت تعامل با دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی را اعلام کرد.

در پایان پیشنهادات اعضای حاضر در جلسه برای برگزاری هرچه بهتر این جلسه دریافت گردید.لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی یک پارک علم و فناوری در شهر مشهد می باشد

   نظرات