همایش سراسری بلاک‌چین گرگان برگزار می‌گردد

همایش سراسری بلاک‌چین گرگان برگزار می‌گردد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، بیت‌کوین و فناوری بلاک‌چین یک تکنولوژی نوظهور و درحال توسعه است و "همایش سراسری بلاک‌چین گرگان"، رویدادی ۲ روزه برای شبکه‌سازی و گردهمایی جامعه بلاکچین ایران است.

این رویداد بزرگ در روزهای ۴ و ۵ بهمن‌‌ماه۹۸ در محل تالار شهید مطهری دانشگاه گلستان برگزار خواهد شد که روز اول شامل برگزاری کارگاه‌های آموزشی و روز دوم شامل ۴ بخش بلاک‌چین‌تاک(سخنرانی‌های کوتاه درباره مسائل مختلف بلاک‌چین از قبیل رمزارزها، ماینینگ، پلتفرم‌های بلاک‌چینی، مسائل علمی بلاک‌چین و همچنین مسائل حقوقی و کسب‌وکاری)، پنل‌های گفت‌وگو(سخنرانی‌ها و گفتگوهای تعاملی مختلف حول موضوعات جذاب پیرامون رمزارزها و بلاک‌چین در کشور و جهان با حضور متخصصان این حوزه)، ارائه استارتاپ‌ها(توضیح و انتقال تجربیات استارتاپ‌هایی که در ایران در زمینه بلاک‌چین و رمزارزها فعالیت می‌کنند) و شبکه‌سازی(ارتباط‌گیری افراد با فعالان و افراد کلیدی حوزه بلاک‌چین و رمزارزهای کشور) خواهد بود.

از مهم‌ترین اهداف برگزاری این رویداد می‌توان به آشنایی مخاطبان با کارکرد بیت‌کوین، کاربرد‌های کریپتوکارنسی‌ها، مقدمات رمزنگاری پشت بلاکچین‌ها و سیستم‌های توزیع شده،‌ اتریوم و قرارداد‌های هوشمند اشاره کرد.

لازم به ذکر است، مفاهیم و مبانی و کاربردهای بلاکچین، بلاکچین و نقش آن در تحول دیجیتالی، رمزارزها، دارایی‌های نوین، بلاکچین در صنعت و کشاورزی، بلاکچین اینترنت نسل۳ ( web۳ ) و ماینینگ؛ مزایا، معایب و قوانین، سرفصل های مباحث و سخنرانی‌ها در این رویداد ۲روزه خواهد بود.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به سایت www.evand.com مراجعه و یا با شماره همراه ۰۹۳۷۵۹۸۶۹۹۱ (دبیرخانه رویداد) تماس حاصل فرمایند.

  لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری گلستان

   منبع خبر

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان یک پارک علم و فناوری در شهر آق قلا می باشد

    نظرات