در ششمین همایش تجلیل از چهره‌های ماندگار...

در ششمین همایش تجلیل از چهره‌های ماندگار...

در ششمین همایش تجلیل از چهره‌های ماندگار صنعت خرده‌فروشی از سه جوان کارآفرین صنعت پوشاک تقدیر می‌شود

مدیرمسئول ماهنامه اقتصادی فرهنگی "تجارت طلایی" از برگزاری ششمین همایش تقدیر و تجلیل از چهره‌های ماندگار صنعت خرده‌فروشی و برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری خبر داد .

شاهرخ کشاورز مدیرمسئول ماهنامه اقتصادی فرهنگی "تجارت طلایی" و برگزارکننده پنج دوره همایش تقدیر و تجلیل از چهره‌های ماندگار صنعت خرده‌فروشی و برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری با اعلام خبر برگزاری ششمین دوره این رویداد به خبرنگار هنرآنلاین، گفت: در این مراسم، ویژه‌برنامه تجلیل از فروشگاه‌های زنجیره‌ای که بیشترین شعب را دارند و همچنین بیشترین فرصت‌های شغلی را تاکنون فراهم آورده‌اند، برگزار خواهد شد .

کشاورز با اشاره به این که در این مراسم از سه کارآفرین جوان صنعت پوشاک تقدیر می‌شود، اذعان داشت: صنعت پوشاک به‌عنوان یکی از صنایع مهم کشور در سال‌های اخیر به بلوغ رسیده و از همین رو در عرصه برندسازی ویژه مراکز خرید اهمیت بسزایی دارد .

او افزود: تجلیل از دو چهره ماندگار صنعت مراکز خرید و خرده‌فروشی با اهدای سردیس، تقدیر از دو برند که بیش از ۱۰۰ سال در صنعت و تجارت کشور سابقه دارند و همچنین سه تن از افرادی که در زمینه تولید دانش گام‌هایی را برداشته‌اند از دیگر بخش‌های این رویداد است .

کشاورز همچنین به تجلیل از مراکز خرید که در زمینه فعالیت‌های فرهنگی، مسئولیت‌های اجتماعی و فعالیت‌های ورزشی گام‌های موثری برداشته‌اند، اشاره کرد و گفت: تلاش کرده‌ایم همچون سال‌های گذشته، تازه‌های صنایع مختلف ازجمله پوشاک را بررسی کرده و راهکارهای مقاومت و نجات این صنایع در شرایط کنونی را با همراهی افراد صاحب‌نظر ارائه دهیم .

مدیرمسئول ماهنامه اقتصادی فرهنگی "تجارت طلایی" با اشاره به تقدیر از پنج برند تازه‌وارد صنعت که در یک سال گذشته وارد بازار شدند، اذعان داشت: به‌هرروی تجارت طلایی دروازه‌ای به‌سوی بازارهای جهانی در راستای فعالیت‌های بین‌المللی است و ما همواره سعی کرده‌ایم رویکردهای جدید را که صنایع مختلف ازجمله پوشاک دارند به ایران آورده و تولید ملی را با دانش روز جهان همراه کنیم تا به بهره‌وری مورد نظر نیز دست یابیم چرا که اگر تولید، دانش کافی نداشته باشد اتلاف منابع ملی را به دنبال خواهد داشت .

او در خاتمه درباره جزئیات برگزاری این همایش گفت: ششمین همایش تقدیر و تجلیل از چهره‌های ماندگار صنعت خرده‌فروشی و برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری به همت ماهنامه تجارت طلایی و نشریه تخصصی صنعت و مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری، ۱۸ بهمن‌ماه در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد و من به‌عنوان نماینده انجمن مراکز خرید خاورمیانه و شمال افریقا در ایران تلاش می‌کنم مشاهداتم طی یک سال اخیر در اقصی نقاط دنیا را از صنایع مختلف در اختیار همراهان با این رویداد قرار دهم .

منبع: هنرآنلاین

لینک اصل خبر در سایت تجارت طلایی نیک روش

  منبع خبر

  تجارت طلایی نیک روش

  تجارت طلایی نیک روش

  تجارت طلایی نیک روش یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات