موفقیت یک شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری البرز

موفقیت یک شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری البرز

شرکت فرازپایه البرز به عنوان یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری البرز توانسته است در صنعت ساختمان به موفقیت های چشمگیری دست یابد .
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، این شرکت تولیدکننده مواد شیمیایی صنعت ساختمان با تمرکز بر مواد آب‌بندی است و توانسته به عنوان شرکت دانش بنیان مورد تائید معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری محصول عایق رطوبتی کوپلیمری MCI را تولید نماید .
مهندس موسوی پورمهرام مدیرعامل این شرکت درباره محصول تولیدی این شرکت دانش بنیان گفت: عایق رطوبتی کوپلیمری MCI یک عایق دوجزیی و سرد اجرا هست که جایگزین ایزوگام و قیرگونی می شود .
مدیرعامل شرکت فرازپایه البرز افزود:  این عایق قابلیت استفاده روی کلیه مصالح ساختمانی را داراست و برای آب بندی استخر، روف گاردن و بام سبز، فلاور باکس، مخازن آب شرب، مخازن و سپتیک فاضلاب، پارکینگ و زیرزمین، بام، تراس و بالکن و غیره است
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر این عایق در پارک علم و فناوری البرز در حال تولید است و به کلیه نقاط ایران قابل ارسال می باشد اظهار داشت: ایده تولید عایق رطوبتی MCI در سال ۹۳ به مرحله فرمولاسیون رسید و از سال ۹۴ تولید این عایق به صورت رسمی شروع شد این محصول بصورت مهندسی معکوس با استفاده از منابع و مواد اولیه داخلی و بصورت یک کار گروهی میان رشته ای متشکل از فارغ التحصیلان فیزیک، شیمی، زمین شناسی و عمران فرموله شده است .
موسوی پورمهرام افزود: شرکت فرازپایه با استفاده از تسهیلات دریافتی از صندوق کارآفرینی امید، صندوق توسعه فناوریهای نوین و صندوق نوآوری و شکوفایی تجهیز شد و طرح تجاری سازی آن پیاده شد .
مدیرعامل شرکت فرازپایه البرز با اشاره به اینکه این شرکت در حال حاضر دارای ۷ نفر پرسنل ثابت و تمام وقت و حدود ۵ نفر نیروی دورکار و پاره وقت است خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه یازدهمین نمایشگاه قیر و آسفالت و عایق ها یک نمایشگاه تخصصی است استقبال عمومی از غرفه و محصولات ما خوب بود و امیدواریم با شرکت در این نمایشگاهها، حلقه مشتریانمان گسترده‌تر شود .
مدیر این شرکت مستقر در پارک علم و فناوری البرز درباره موفقیت های این شرکت خانوادگی نیز گفت: شرکت فرازپایه با ارائه طرح تولید عایق رطوبتی MCI به عنوان طرح برترکارآفرینی استان البرز(پس از داوری صورت گرفته) به این جشنواره ورود پیدا نمود و در نهایت در داوری پایانی جشنواره به عنوان یکی از برترین طرحهای کارآفرینی کشور موفق به دریافت لوح تقدیر و جایزه ی نقدی از طرف سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح گردید .
وی افزود: تا کنون به واسطه ی حضور در پارک علم و فناوری البرز از تسهیلاتی از این مجموعه و صندوق توسعه فناوری های نوین معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری اقدام نموده ایم .
موسوی پورمهرام در پایان گفت: تشکیل تیم های میان رشته ای، شناسایی نیازهای صنعتی و ارتباط موثر با صنعتگران فعال در رشته ی تحصیلی شان و در نهایت اقدام به طراحی و تولید محصولات بر بنیان دانش و فناوری در قالب یک کسب و کار موفق از راهکارهایی است که می تواند دانش آموختگان را به سوی موفقیت و ایجاد کسب و کار هدایت کند .
پارک علم و فناوری البرز در حال حاضر بیش از ۱۷۰ شرکت دانش بنیان و فناور مورد پذیرش و حمایت قرار داده است و از آنها در زمینه های مختلف حمایت می کند که بسیاری از آنها در سطح ملی و بین المللی می درخشند .
گفتنی است یازدهمین  نمایشگاه قیر و آسفالت تهران (BAIEX) از ۰۳ الی ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ در محل دایمی نمایشگاه بین المللی شهر تهران کشور ایران برگزار گردید
لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری البرز

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری البرز

  پارک علم و فناوری البرز

  زمینه فعالیت جامع

   نظرات