رفاه به زودی فرا مرزی می‌شود

رفاه به زودی فرا مرزی می‌شود

رفاه به زودی فرا مرزی می‌شود

مدیرعامل شرکت فروشگا ه های زنجیره ای رفاه؛
-در آینده نزدیک رفاه در خارج از مرزهای ایران فروشگاه تاسیس خواهد کرد
-تاسیس فروشگاه های حجمی یکی دیگر از برنامه های متفاوت و متمایز رفاه است

باوجود تحریم های ظالمانه علیه ایران و ایجاد مشکل برای بسیاری از بنگاه های اقتصادی ، در۳ سال گذشته  اشتغالزایی جوانان درمجموعه رفاه از۲هزار و۵۰۰ نفر به ۱۱هزار و۲۰۰ رسیده است.
به گزارش روابط عمومی فروشگاه های زنجیره ای رفاه گیلان ، دکتر محمدی پس از مراسم معارفه مدیر جدید این استان گفت ؛ باهدف افزایش درآمد غیرنفتی برای کشور وانتقال فرهنگ ایرانی ، شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه در آینده نزدیک در خارج از مرزهای ایران فروشگاه تاسیس خواهد کرد.
وی با اشاره به تحریم های ظالمانه علیه ایران و ایجاد مشکل برای بسیاری از بنگاه های اقتصادی کشور گفت ؛ باوجود همه این معضلات ، شرکت رفاه به عنوان بخشی از مسئولیت و تعهدی که به کشور دارد، درحوزه اشتغالزایی جوانان تحصیلکرده و متخصص از ۲ هزار و ۵۰۰نفر در ۳ سال گذشته به ۱۱هزار و۲۰۸ نفر رسانده است .
مدیرعامل و عضو هیات مدیره فروشگاه های زنجیره ای رفاه  گفت ؛ افزایش تعداد فروشگاه های فرانچایز یا رفاه مارکت به بیش از ۶۰۰ فروشگاه ، راه اندازی ۱۲۰ فروشگاه کوچک ، متوسط و بزرگ و توسعه فروشگاه های وی مارکت یا کوچک از برنامه های اجرایی رفاه تا پایان امسال است.
دکتر محمدی از راه اندازی فروشگاه هایی متفاوت و نسل مدرن در کشور خبر داد و افزود ؛  درنظر داریم در یکسال آینده ۳ فروشگاه بزرگ حجمی فروشی یا از تولید به مصرف  را که درسال های اخیر در دنیا پیشرفت زیادی کرده است را برای اولین بار در ایران راه اندازی کنیم.
در این مراسم که در رشت برگزارشد ، فرساد خجسته به عنوان مدیرفروشگاه های زنجیره ای رفاه گیلان منصوب شد و از زحمات میترا عباسی در مدت مدیریتش دراین استان تجلیل و قدردانی شد.

لینک اصل خبر در سایت تجارت طلایی نیک روش

  منبع خبر

  تجارت طلایی نیک روش

  تجارت طلایی نیک روش

  تجارت طلایی نیک روش یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات