نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان برای کسب و کار های کوچک رایگان شد.

نرم‌افزار ابرستان برای حسابداری شرکت‌های نوپا و کوچک، تیم‌های نوپا و افراد حقیقی، طی قراردادی با سازمان فناوری اطلاعات، جهت حمایت از کسب‌وکارها در عبور از بحران کرونا در طرح بوم واره رایگان شد. طی این قرارداد شرکت عصر فناوری دانش در جهت تسهیل حسابداری شرکت نوپا و کوچک، تیم نوپا و افراد حقیقی در سامانه ملی ایران نوآفرین اقدام به ارائه رایگان اشتراک یک‌ساله لایسنس حرفه‌ای نرم‌افزار حسابداری ابرستان به تعداد محدودی کرده است.

شرکت‌ها و افراد برای بهره‌مندی از این طرح تنها باید در سایت ایران نوآفرین ثبت‌نام کنند و پس از دریافت کد ۱۰ رقمی ایران نوآفرین خود، در سایت ایران نوآفرین وارد طرح بوم واره شوند و در آنجا نرم‌افزار ابرستان را انتخاب کرده و با کد خود می‌توانند اشتراک رایگان یکساله را به راحتی دریافت کنند.(راهنمای ثبت نام برای اشتراک یکساله رایگان ابرستان)

ابرستان، نرم‌افزار حسابداری آنلاین مبتنی بر تکنولوژی ابری است که روی انواع سیستم‌های عامل و بدون نیاز به نصب کار می‌کند. نرم‌افزار حسابداری ابرستان با هزاران کاربر، مناسب کسب‌وکارهای نوپا (کوچک) و استارت‌آپ‌ها با قابلیت ویژه پرداخت آنلاین فاکتور است. در نرم‌افزار ابرستان هزینه‌های کسب‌وکارها به طور چشم‌گیری بر پایه فناوری ابری کاهش پیدا می‌کند که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

حذف هزینه‌های نگهداری و به‌روزرسانی سیستم

حذف هزینه‌های خرید تجهیزات گران قیمت سخت‌افزاری و امنیتی جهت محافظت از داده‌ها

حذف هزینه خرید لایسنس و دسترسی به امکانات – دسترسی رایگان به تمامی زیر سیستم‌های حسابداری!

حذف هزینه‌های پشتیبان‌گیری و نگهداری از داده‌ها

حذف هزینه پشتیبانی سالانه

ارتقاء و به‌روزرسانی اتوماتیک و رایگان همیشگی

استفاده از تمامی ماژول‌های ابرستان حتی مدیریت تولید در قالب یک لایسنس

آموزش رایگان نرم‌افزار به صورت چت و تماس تلفنی و خرید سالانه به صورت حضوری در محل مراکز آموزش ابرستان

 

  منبع خبر

  نرم افزار حسابداری ابرستان

  نرم افزار حسابداری ابرستان

  آنلاین نرم افزار آنلاین ابرستان مبتنی بر تکنولوژی ابری است که بر روی انواع سیستم های عامل و بدون نیاز به نصب کار می کند.

   نظرات