فراخوان جذب ایده‌های نوآورانه در زنجیره ارزش صنعت غذا منتشر شد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، مرکز نوآوری تخصصی صنعت غذا قرار است در میان‌مدت و دراز مدت، زمینه ورود نوآوری و فناوری پیشرفته را به زنجیره ارزش این صنعت محقق کند و با تکیه به توانمندی‌های فناورانه و نوآورانه سلامت و کیفیت را به سفره‌ها آورده و اشتغال با ارزش افزوده را ارمغان اقتصاد کشور کند .

برای بهره‌برداری عملیاتی از این مرکز نوآوری، معاونت نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری سایر نهادهای بخشی مانند «انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور» و «اداره کل غله و خدمات بازرگانی» فراخوانی را با هدف رفع نیازهای اساسی کشور با جذب و حمایت از ایده‌های نوآور شرکت‌های فعال در زمینه زنجیره ارزش غذا منتشر کرده است.

این رویداد همین موضوع را مورد توجه قرار داده است و با محوریت پوشش‌دهی زنجیره ارزش از «مزرعه تا سفره» برگزار خواهد شد. فراخوان جذب ایده‌های نوآورانه صنعت غذا فرصتی فراهم کرده است تا روش‌های نوین و طرح‌های نوآورانه برای تکمیل زنجیره ارزش در صنایع غذایی عرضه شوند و روند تولید و عرضه محصولات غذایی را بهبود ببخشند.

کلیه فعالان صنعت غذا و کشاورزی، اعم از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان، اساتید و دانشجویان و هسته‌ها و واحدهای فناور، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها می‌توانند ایده‌ها و طرح‌های خود را به دبیرخانه جذب و پذیرش مرکز نوآوری تخصصی صنعت غذا ارسال کنند.

متقاضیان و صاحبان ایده می‌توانند با تکمیل فرم فراخوان که در ذیل همین خبر قرار داده شده است، طرح‌های خود را به پست الکترونیکی innovation.food.center@gmai.com ارسال نمایند.

گفتنی است؛ ایده‌های ارسالی برتر پس از ارزیابی و داوری، انتخاب و از طریق مرکز نوآوری صنعت غذا مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

۱
فرم جذب و پذیرش
  لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری گلستان

   منبع خبر

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان یک پارک علم و فناوری در شهر آق قلا می باشد

    نظرات