تیم های استارتاپی تا دوشنبه نوزدهم آبان ماه برای ارسال طرح فرصت دارند

تیم های استارتاپی تا دوشنبه نوزدهم آبان ماه برای ارسال طرح فرصت دارندبه گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان قم و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ۱۰۰ استارت‌آپ، کاروان استانی سرمایه‌گذاری این مجموعه در هفته هفتم به استان قم سفر خواهد کرد. گفتنی است در این رویداد که پنجشنبه ۲۲ آبان ماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد، تیم‌های استارتاپی استان قم توسط داوران و سرمایه‌گذاران کشوری بررسی می‌شوند.

در ۵ هفته نخست کاروان سرمایه‌گذاری استانی این مجموعه، پس از سفر به استان‌های خراسان رضوی، سمنان، کردستان، زنجان، فارس، قزوین، خوزستان و تهران از مجموع ۳۹۹ طرح تایید شده، ۳۸ تیم به داوری نهایی راه یافتند که در نهایت ۱۱ تیم برای سرمایه‌گذاری برگزیده شدند، که تاکنون ۵ تیم موفق به جذب سرمایه قطعی و تعدادی نیز در مرحله بررسی موشکافانه قرار دارند.

این رویداد هر هفته با داوری افراد شاخص در اکوسیستم استارت‌آپی کشور برگزار شده و نتایج در پایان همان روز اعلام می‌شود. کاروان سرمایه گذاری استان قم توسط ۱۰۰ استارتاپ و شتابدهنده صدران و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،پارک علم و فناوری استان قم، صندوق پژوهش و فناوری کریمه، موسسه دانش‌بنیان برکت، موسسه اسلامی هنر، پلتفرم باسلام و دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار می‌شود تا بتواند با سرمایه‌گذاری درست، پشتیبانی، و راهبری مستمر، تیم های حاضر را به موفقیت برساند. همچنین در این رویداد نماینده شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران ملی از جمله ۱۰۰استارتاپ، خانه نوآوری، صندوق سرمایه‌گذاری اجوتک و صندوق سرمایه‌گذاری شناسا نیز حضور دارند تا بتوانند به صورت مشترک بر روی استارتاپ‌ها سرمایه‌گذاری نمایند.

لازم به ذکر است تیم های استارتاپی میتوانند تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ طرح های خود از طریق سایت www.۱۰۰startups.ir ارسال نمایند.


لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری قم

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری قم

  پارک علم و فناوری قم

  پارک علم و فناوری قم یک پارک علم و فناوری در شهر قم می باشد

   نظرات