سایز عکس

سایز عکس

یکی از فاکتور های مهم در قیمت گذاری چاپ عکس , سایز عکس چاپ شده می باشد که البته قیمت هر سایز عکس در جنس های مختلف متفاوت است.
ما در سامانه چاپ عکس آنلاین (عکس اپ) می توانیم تمامی سایز های استاندارد و غیر استاندارد را به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم و البته سعی کنید قبل از ثبت سفارش سایز مورد نظرتان با کارشاناسان ما مشورت نمایید تا اگر سایز انتخابی شما مناسب تصویر شما نیست شما را راهنمایی نمایند تا به مطلوب ترین کیفیت و سایز در پایان کار برسید.
برای درک بهتر این این موضوع در ادامه توضیحاتی در رابطه با محاسبه سایز درست تصاویر انتخابی برای چاپ برای شما آماده کرده ایم تا آن را مطالعه نمایید.
هر عکسی که گرفته میشود بنا بر نوع و کیفیت دوربین یک سایزی دارد که این سایز به این معنا است که تصویر شما تا چه سایزی کیفیت مطلوب برای چاپ را دارد .

سایز عکس
شما برای به در آوردن این سایز به راحتی می توانید از طریق کزینه details  که داخل گالری تصاویر برای هر عکس در تلفن همراه تعبیه شده این سایز را بدست آوردی و یا اگر تصویر شما داخل رایانه می باشد می توانید بر روی عکس کلیک راست نمایید و بر روی گزینه Properties کلیک نمایید و بعد بر روی سر برگ Details بروید و در آنجا از سایز عکس خود مطلع شوید.
پس از آن که اسن سایز را متوجه شدید با تبدیل کردن آن به سانتی متر متوجه میشوید که عکس شما تا چه سایزی کیفیت مطلوب را دارد و اگر بزرگ تر از آن سایز چاپ نمایید عکس شما بی کیفیت می شود و یا تار می شود.
خوب حالا که متوجه شدید سایز چاپ مناسب برای عکس شما چه سایزی است می توانید نوع چاپ را انتخاب کنید و روند ۳ مرحلی ای چاپ عکس ما را طی نمایید تا عکس شما چاپ شده به شما تحویل داده شود.

  منبع خبر

  چاپ عکس آنلاین

  چاپ عکس آنلاین

  عکس اَپ بزرگترین ، کاملترین و حرفه ای ترین مجتمع چاپ عکس ، تخته شاسی و تولید آلبوم در کشور می باشد.

   نظرات