نخستین رویداد بازشناسی چهره در ایران به صورت رایگان برگزار خواهد شد

نخستین رویداد بازشناسی چهره در ایران به صورت رایگان برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، در زمینه بازشناسی چهره، موسسه NIST امریکا از سال ۲۰۰۰ مسابقات مختلفی را تحت عنوان FRVT برگزار می‌کند، که امروزه به ‌عنوان مرجعی برای رقابت شرکت‌ها و گروه‌های تحقیقاتی مختلف در این زمینه شناخته می‌شود و مسابقه FaceCup در ایران به عنوان اولین رویداد مشابه FRVT بصورت آنلاین و با پشتوانه دانشگاهی در کشور برگزار خواهد شد.

هدف از این رویداد، کمک به تحقیق و توسعه، تشویق محققان فعال دراین زمینه، بومی‏‌سازی و رفع وابستگی به محصولات خارجی، شناخت محصولات برتر، افزایش دقت الگوریتم‌‏های موجود و همچنین برقراری ارتباط تیم‏‌های دانشگاهی با پروژه‏‌های ملی و صنعتی است.

زمان برگزاری این مسابقه روز چهارشنبه ۱۵ بهمن‌ماه امسال و به صورت آنلاین است. هر یک از متقاضیان شرکت در این مسابقه می‌‌توانند به صورت رایگان الگوریتم‌‌های مورد نظر خود را برای ارزیابی و رتبه‌بندی به آدرس https://facecup.ir / ارسال نمایند.

برگزیدگان نخستین رقابت بازشناسی چهره در ایران علاوه‌بر دریافت جوایز نفیس نقدی (مبلغ ۳۰ میلیون تومان جایزه ممتاز برای بهینه‌ترین الگوریتم، مبلغ ۲۰ میلیون تومان جایزه برای تیم نخست، مبلغ ۱۵ میلیون تومان جایزه برای تیم دوم و مبلغ ۱۰ میلیون تومان جایزه برای تیم سوم) از فرصت‌‌های ویژه برای همکاری و استخدام در سازمان‌ها و شرکت‌‌های فعال در حوزه هوش مصنوعی برخوردار خواهند شد.

مشارکت در پروژه‌‌های ملی، معرفی فرصت‌‌های شغلی و ارائه گواهینامه به تیم‌های برتر، از جمله مزایای دیگری است که به برگزیدگان رویداد بازشناسی چهره تعلق خواهد گرفت.

علاقه‌‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت رایگان در نخستین مسابقه بازشناسی چهره، از طریق لینک https://facecup.ir اقدام کنند.

  لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری گلستان

   منبع خبر

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان یک پارک علم و فناوری در شهر آق قلا می باشد

    نظرات