۱۷ دی‌ماه ۱۳۹۹ افتتاح شعبه جدید فروشگاه...

۱۷ دی‌ماه ۱۳۹۹ افتتاح شعبه جدید فروشگاه...

۱۷ دی‌ماه ۱۳۹۹ افتتاح شعبه جدید فروشگاه زنجیره‌ای وال مارکت در استان البرز

والمارکت کرج افتتاح شد

فروشگاه زنجیره ای وال مارکت با اشتغالزایی برای ۷۰۰ نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم در مرکز خرید مهراد مال (عظیمیه کرج)  افتتاح شد.افتتاحیه این فروشگاه  که توسط ماهنامه تجارت طلایی به مرحله اجرا رسید علاوه بر عرضه کالاهای ایرانی در فروشگاه، با فروش اینترنتی آماده خدمات دهی به مردم کرج است .

پژمان طیار مدیرعامل شرکت آتیه فرزندان وطن «با برند تجاری وال مارکت» گفت: این شعبه با ۱۶ هزار قلم کالای ایرانی باکیفیت و قیمت مناسب آماده سرویس دهی به مردم منطقه عظیمیه و دیگر نقاط کرج است .

« او با بیان اینکه این مجموعه فروش اینترنتی محصولات را هم شروع کرده گفت: مشتریان می توانند سفارش اینترنتی خود را درب منزل تحویل بگیرند .
طیار افزود: یک شماره تلفن سانترال هم برای کرج مهیا کردیم که هم برای منطقه عظیمیه وهم دیگر مناطق کرج آماده سرویس دهی است .

او اظهار کرد: بیشترین میزان سهم صندوق و قفسه ها را گروه میهن در بازار با برندهایی مثل «طبیعت، خوشبخت، آیلی مکنزی، برنج خوشبخت و ...» دارد که در این شعبه نیز با قیمت و بهای تمام شده پایین می توانیم اقلام را تحویل مردم کرج دهیم .
مدیرعامل شرکت آتیه فرزندان وطن در خصوص سرمایه گذاری این شعبه گفت: این شعبه با حدود ۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری گروه میهن به بهره برداری رسید و تا ۱۰ روز آینده نیز در منطقه حصارک شعبه دیگر وال مارکت افتتاح خواهد شد .

او با بیان اینکه علاوه بر کرج در شهرستان های مازندران، تبریز و مشهد نیز در حال توسعه هستیم، افزود: با راه اندازی این شعبه برای ۲۰۰ نفر مستقیم و حدود ۵۰۰ شغل غیرمستقیم از نانوایی گرفته تا تامین وتوزیع، ترانسپورت و لجستیک در کرج اشتغالزایی کردیم .

مدیرعامل شرکت آتیه فرزندان وطن گفت: با افتتاح هر ۱۰ هزار متر برای ۱۵۰۰ شغل مستقیم و ۳ هزار شغل غیر مستقیم می توانیم ایجاد اشتغال کنیم .

او در ادامه افزود: در ماه های ابتدایی که کشور درگیر ویروس کرونا شده بود، اقدامات لازم برای شکل گیری وال مارکت آغاز شد .

مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای والمارکت  در ادامه از ایجاد تحول و نوآوری در بحث ارتقای سیستم خرده فروشی در فروشگاه وال مارکت سخن گفت و افزود: در حال حاضر مجموعه های فروشگاهی موجود در کشور مواردی مانند استفاده از برچسب تخفیف بر روی اجناس را اجرایی کرده اند، اما فروشگاه وال مارکت کیفیت، تنوع محصول و ارائه خدمات خاص به مشتریان را مدنظر قرار داده است .

او با اشاره به اینکه یکی از اهداف مهم در گروه صنعتی میهن و زیرشاخه های آن از جمله “وال مارکت” افزایش سطح اشتغال در جامعه بوده است توضیح داد: در کنار آن مواردی مانند تاسیس یک آکادمی یا مجموعه آموزشی در برنامه های آتی مدنظر است، نیروی های جذب شده برای وال مارکت در آنجا آموزش های حرفه ای را فرا می گیرند و این یک شاخص مهم برای ما است .

پژمان طیار در خصوص کار بر روی رعایت فاکتورهای زیستی محیطی به عنوان یک عامل مهم و مورد توجه گفت: در حال حاضر از پاکت های سازگار با محیط زیست استفاده کرده ایم که جذب خاک می شود و در آینده نیز در مواردی مانند بسته بندی محصولات به بحث های زیست محیطی توجه ویژه ای خواهیم داشت .

او در بخشی دیگری توجه به مسئله مشتری مداری را از موضوعات مورد توجه در فروشگاه های وال مارکت برشمرد و گفت: بدون توجه به سطح درآمد و زندگی مردم در برخورد با آنها رفتاری بر مبنای صداقت را پیاده سازی می کنیم و پاسخگوی نظرات، پیشنهادات و اعتماد مشتریان خواهیم بود تا نیازهای آنها را برطرف کنیم، در این میان به تولیدکنندگان نیز پیشنهادات مردم را انتقال خواهیم داد .

مدیرعامل شرکت آتیه فرزندان وطن از برنامه ریزی در وال مارکت برای راه اندازی فروش تلفنی در روزهای آتی خبر داد و گفت: تازگی محصولات ارائه شده و یا به کار بردن سبک طراحی خاص که برای مشتریان جذاب باشد، در این فروشگاه مورد توجه بوده است .

پژمان طیار با این توضیح که در جریان افتتاح شعبه وال مارکت در شهر کرج، از حضور حاج ایوب پایداری بنیانگذار و مدیرعامل گروه صنعتی میهن و پسران وی بهره مند شدیم، عنوان کرد: تمامی مدیران زیرمجموعه میهن نیز در این آئین حضور داشتند .

او در پایان تاکید کرد: که در فروشگاه زنجیره ای “وال مارکت” محصولات تولیدی چند برند در قالب فروش ویژه در فروشگاه ارائه شده است و این فروش تا چند روز ادامه خواهد داشت .

لینک اصل خبر در سایت تجارت طلایی نیک روش

  منبع خبر

  تجارت طلایی نیک روش

  تجارت طلایی نیک روش

  تجارت طلایی نیک روش یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات