بدنبال مسئولیت برگزاری برپایی ده دوره نمایشگاه دستاوردهای پژوهش ، فناوری و فن بازار کشور

بدنبال مسئولیت برگزاری برپایی ده دوره نمایشگاه دستاوردهای پژوهش ، فناوری و فن بازار کشور

به دنبال برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش ، فناوری و فن بازار امسال که بیست و یکمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری بوده دکتر منصور غلامی طی نامه ای از علی باستی رییس پارک علم و فناروی گیلان به خاطره برپایی نمایشگاه امسال تقدیر و تشکر کرد.

پارک علم و فناوری گیلان امسال نیز برای دهمین بار به عنوان دبیر اجرایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار انتخاب گردید و دکتر علی باستی رئیس پارک علم و فناوری گیلان از سوی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم و رییس ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری به عنوان دبیر اجرایی نمایشگاه بیست و یکم معرفی گردید.

امسال با توجه به محدودیت های ویروس کرونا، نمایشگاه بیست و یکم به صورت مجازی برگزار گردید که برای اولین بار با همت پارک علم و فناوری گیلان و شرکت طراحان عصر حجر یکی از شرکت های فناور مستقر توانست فضای نمایشگاهی را بصورت مجازی برپا نماد.

دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی نامه ای از برگزاری مجازی این نمایشگاه تقدیر و تشکر نمود.

در این نامه تشکر امده است :

تولید و توسعه علم و دستیابی به فناوری های نوین برای ارتقای جایگاه علمی کشور در جهان و تحقق شعار تبدیل علم به ثروت مرهون تلاش جهادگران عرصه علمی کشور است. . . . همت والای شما در برگزاری با شکوه مراسم ملی هفته پژوهش و فناوری سال ۱۳۹۹ در خور ستایش و تقدیر است

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری گیلان

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری گیلان

  پارک علم و فناوری گیلان

  پارک علم و فناوری گیلان یک پارک علم و فناوری در شهر رشت می باشد

   نظرات