هر آنچه باید در مورد فستیوال بزرگ سال ۲۰۲۱...

هر آنچه باید در مورد فستیوال بزرگ سال ۲۰۲۱...

هر آنچه باید در مورد فستیوال بزرگ سال ۲۰۲۱ بدانید

جشنواره خرید، دوبی را نورانی می‌کند

جشنواره خرید دوبی ( DSF ) که از ۱۷ دسامبر آغاز شده، چیزی فراتر از یک ولخرجی خرید به حساب می‌آید و میزبان قرعه‌کشی‌ها، سرگرمی‌های خانوادگی، کنسرت‌های زنده و البته تبلیغات خرده‌فروشی است.

بیست‌وششمین دوره جشنواره تا ۳۰ ژانویه ۲۰۲۱ ادامه دارد و گفته می‌شود بهترین دوره تاریخ برگزاری این مراسم خواهد بود.

برگزارکنندگان اقدامات سخت ایمنی را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در مراکز تجاری و مراکز خرید شرکت‌کننده اعمال کردند.

«احمد ال‌خواجه» مدیرعامل جشنواره‌های دوبی و موسس خرده‌‌فروشی DFRE گفت: «خوشحالیم که یک بار دیگر میزبان چنین مراسمی هستیم. بیست‌وششمین دوره بزرگ‌ترین و طولانی‌ترین جشنواره خرده‌فروشی جهان در یک منطقه اقتصادی ویژه به نام دوبی، فرصت مغتنمی برای نشان دادن قدرت صنعت خرده‌فروشی به‌عنوان یکی از مولفه‌های اقتصادی جهان امروز است.»

او ادامه داد: «این نمایشگاه آخرین مدل تکامل‌یافته مورد انتظار ماست که در آغاز سال ۲۰۲۱ به شکلی مثبت و سرگرم‌کننده عمل می‌کند و اجازه می‌دهد سال تلخ ۲۰۲۰ را به دست فراموشی بسپاریم.»

مزایای جشنواره

تخفیف حداکثر ۷۵درصدی از جمله اتفاقات ویژه مراسم امسال است. تبلیغات فروش این مراسم هم از ۲۶ دسامبر تا ۳۰ ژانویه برگزار می‌شود و سه‌هزار و ۵۰۰ فروشگاه و غرفه حاضر در مراسم بین ۲۵ تا ۷۵درصد تخفیف ارائه می‌کنند.

حامی مالی مراسم و تامین‌کننده جوایز، Infiniti Mega Raffle خواهد بود. بلیت‌های «رافل» با قیمت ۲۰۰درهم در پمپ بنزین‌های ENOC و EPCO ، فروشگاه‌های Zoom و ایستگاه‌های مترو دوبی موجود بود. خریدارانی که ۲۰۰درهم را در مراکزخرید شرکت‌کننده خرج کردند، روزانه در قرعه‌کشی شرکت داده شدند تا شانس دریافت اتومبیل اینفینیتی QX۶۰ و سایر اتومبیل‌های گرانقیمت را به دست آورند. در مجموع ۴۵ وسیله نقلیه در طول مراسم اهدا شد و قرعه‌کشی‌های روزانه در مرکزخرید «گلوبال ویلیج» انجام گرفت.

یک نفر در روز آخر برنده ۵۰۰ هزار «درهم» شد. همچنین برند نیسان بهترین محصول خودش را به مراسم و برنده قرعه‌کشی اهدا کرد.

گروه طلا و جواهرات دوبی ( DGJG ) از ۱۷ دسامبر تا ۳۰ ژانویه یک مسابقه بزرگ با مجموع ۲۵ کیلوگرم طلا برگزار می‌کند. ساکنان و بازدیدکنندگانی که از هر ۱۸۰فروشنده شرکت‌کننده در سراسر دوبی جواهرات خریداری ‌کنند، به مرحله نهایی قرعه‌کشی راه می‌یابند. خریدارانی که ۵۰۰ درهم را برای جواهرات و طلا خرج ‌کنند‌، یک کوپن قرعه‌کشی و مشتریانی که الماس، مروارید یا ساعت مچی به ارزش ۵۰۰ درهم خریداری کنند، دو کوپن می‌گیرند.

در طول برگزاری مراسم، روزانه به چهار برنده، یک کیلوگرم طلا که به طور مساوی تقسیم شده است اهدا می‌شود و همچنین ۱۲ برنده دیگر، سه کیلوگرم طلا را به عنوان بخشی از قرعه‌کشی جایزه بزرگ که در روز آخر برگزار می‌شود، به شکل تقریبا مساوی به خانه می‌برند.

رویدادهای خرده‌فروشی

بازارهای این فستیوال، مشتریان را با مجموعه‌ای از رویدادها که در غرفه‌های مختلف برگزار می‌شوند، روبه‌رو کردند و همچنین رویدادهایی در«نخیل مال» و بازارهای محلی برای تفریح مردم تدارک دیده شد. بازارها همچنین میزبان نمایش‌های آتش‌بازی هفتگی بودند.

در زمان برگزاری فستیوال، خیابان‌های دوبی، مراکز خرید و مکان‌های دیدنی شهر با نورپردازی تزئینی و مارک‌دار جلوه خاصی یافتند. این شهر که از درختان نخل روشن، چراغ‌های همیشه روشن و پل‌های جالب تشکیل شده با چراغ و نور زنده شد.

مراسم امسال با یک جشن دو روزه که ۱۷ تا ۱۸ دسامبر در پارک برج اصلی در مرکز شهر دوبی در معرض دید عموم قرار گرفت، افتتاح شد.

منبع: KHALEEJTIMES.COM

لینک اصل خبر در سایت تجارت طلایی نیک روش

  منبع خبر

  تجارت طلایی نیک روش

  تجارت طلایی نیک روش

  تجارت طلایی نیک روش یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات