در دیدار باستی با دنیامالی عنوان شد؛ شرکت های فناور و دانش بنیان استان یکی از راهکارهای عملی توسعه گیلان است.

در دیدار باستی با دنیامالی عنوان شد؛ شرکت های فناور و دانش بنیان استان یکی از راهکارهای عملی توسعه گیلان است.

احمد دنیامالی، نماینده مردم شهرستان بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی با علی باستی، رییس پارک علم و فناوری گیلان دیدار نموده و با تاکید بر لزوم هم افزایی همه دستگاه های اجرایی استانی، بر نقش شرکت های دانش بنیان و فناور در برون رفت از مشکلات اقتصادی استان و شاخصی برای توسعه گیلان تاکید نمودند.

رییس پارک علم و فناوری گیلان در این دیدار با بیان روند حمایت های پارک از فناوران و نوآوران اظهار داشت: فعالیت های شرکت های فناور در یک سال موفق به جذب سرمایه و سرمایه‌گذاری شده است و این نشانه ای از توسعه اقتصادی منطقه است.

وی با اشاره به ظرفیت های استان اظهار داشت: پارک علم و فناوری گیلان آمادگی دارد در حوزه شیلات، کشاورزی و گردشگری حمایت‌های ویژه‌ای را برای ایده‌ها ، نوآوری‌ها و فناوری‌ها قابل تجاری سازی، در نظر دارد.

نماینده بندر انزلی در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهرستان بندرانزلی در برخی از شاخص‌‎های اقتصادی در منطقه بی‌نظر است افزود: شهرستان بندر انزلی از قابلیت‌ها و توانمندی‌های متنوعی در حوزه گردشگری، صنعت و تجارت برخوردار می باشد و گفت: از هرگونه پیشنهاد و طرحی که منجر به تسهیل و تسریع در دستیابی به اشتغال‌زایی و تولید درمنطقه شود حمایت می کنم.

گفتنی است در این دیدار دکتر دنیامالی از نزدیک با دستاوردهای شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری گیلان  آشنا شد

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری گیلان

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری گیلان

  پارک علم و فناوری گیلان

  پارک علم و فناوری گیلان یک پارک علم و فناوری در شهر رشت می باشد

   نظرات