پیشگام در آغاز تولید چرخ خیاطی و پوشاک هوشمند ایرانی در گیلان

پیشگام در آغاز تولید چرخ خیاطی و پوشاک هوشمند ایرانی در گیلان

احمد طاهری مدیرعامل هلدینگ هپی لند در راستای افزایش همکاری‌های بیشتر در خصوص تولید محصولات فاورانه با رئیس پارک علم و فناوری گیلان دیدار کرد.

مدیرعامل هلدینگ هپی‌لند در ابتدا جلسه با معرفی ظرفیت‌های موجود در کارخانجات هپی‌لند، این مجموعه را حامی و دوستداری اهالی علم و دانش برشمرد و تصریح کرد: در تلاش هستیم به کمک مجموعه پارک علم و فناوری گیلان و شرکت های فناور مستقر در این سازمان، فعالیت‌ها و خط تولید جدیدی را با هدف هوشمند‌سازی زیرساخت‌ها و استفاده بیشتر از تکنولوژی روز راه‌اندازی کنیم.

"آغاز خط تولید چرخ خیاطی و پوشاک هوشمند ایرانی با توجه به استانداردهای ملی و بین المللی" از دیگر مواردی بود که احمد طاهری در این جلسه به آن اشاره و افزود: هوشمند سازی و اینترنت اشیا در گیلان ظرفیت بسیار خوبی دارد و ما نیز مشتاقیم که از چنین فرصتی برای بهسازی صعنت نساجی و پوشاک گیلان استفاده کنیم.

رئیس پارک علم و فناوری گیلان نیز در ادامه این جلسه با بیان اینکه شمال کشور از دیرباز در عرصه نساجی مدعی بوده و حرف های بسیاری برای گفتن داشته است گفت : خوشبختانه هپی لند ارتباط بسیار خوبی با دانشگاه گیلان و دانشگاه صنعتی شریف برقرار کرده که این نشان دهنده ارتباط خوب صنعت و دانشگاه در این مجموعه است.

دکتر علی باستی همچنین با تاکید بر اینکه هپی لند می‌تواند از امکانات و شرایط پارک علم و فناوری گیلان استفاده کند و ما نیز در این خصوص حمایت می کنیم خاطر نشان کرد: جایگاه ایران به عنوان هاب علمی و دانشگاهی در جریانات فناوری منطقه و کشورهای اسلامی ما را به آینده بسیار خوش بین می کند ، در آینده نیز کشور ناگزیر به پیشرفت علمی و ارتقاء جایگاه علمی و فناوری با استفاده از ظرفیت شرکت های فناور و دانش بنیان است.

وی با بیان اینکه باید زبانی مشترک بین صنعت ، تولید و دستگاه های دولتی ایجاد شود تصریح کرد: می توان از ظرفیت صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی گیلان نیز در این زمینه و با هدف تسهیل در اهداف طرح استفاده کرد.

گفتنی است ؛ در پایان این جلسه مقرر شد به زودی رویدادی با هدف عرضه نیازهای فناورانه‌ی هپی‌لند در کشور با همکاری این دو مجموعه برگزار شود.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری گیلان

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری گیلان

  پارک علم و فناوری گیلان

  پارک علم و فناوری گیلان یک پارک علم و فناوری در شهر رشت می باشد

   نظرات