آخرین مهلت شرکت در چهارمین رویداد ملی ایده‌ آزاد اسباب‌بازی

آخرین مهلت شرکت در چهارمین رویداد ملی ایده‌ آزاد اسباب‌بازی

به گزارش پارک علم و فناوری گلستان، رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی بهانه‌ای برای تعامل سازنده، ایجاد بستر رشد و پویایی طراحان و ایده‌پردازان عرصه اسباب‌بازی در کشور است که در پنج گام به‌دنبال به ثمر نشستن اندیشه و کار جوانان خلاق ایرانی در حوزه اسباب‌بازی و سرگرمی، معرفی ایده‌های‌شان به صنعت اسباب‌بازی و گام موثر در تجاری‌سازی این ایده‌ها است.

بر همین اساس در گام نخست، ایده‌پردازان و طراحان باید در بازه زمانی ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ لغایت اول اردیبهشت۱۴۰۰ با مراجعه به وبگاه رویداد ایده‌آزاد به نشانی http://ideaazad.ir و مطالعه شرایط عمومی شرکت، اقدام به ثبت‌نام و بارگذاری ایده‌ی اولیه خود کنند.

گام دوم گزینش ایده‌ها است که در این مرحله از میان ایده‌های رسیده به دبیرخانه رویداد، ایده‌هایی که از نظر هیات انتخاب قابلیت ارتقا، تکمیل و ارائه به بازار داشته باشد انتخاب و به مرحله بعد راه می‌یابد.

در مرحله سوم نیز ایده‌پردازان منتخب در نشست توجیهی که روز ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ به‌صورت آنلاین برگزار خواهد شد با شیوه‌ی اجرای برنامه، شرایط حضور در ایده‌آزاد، مراحل پیش‌شتاب‌دهی و شتاب‌دهی طرح‌ها و مسائل حقوقی این فرآیند آشنا می‌شوند.

هم‌چنین در گام چهارم، ایده‌هایی که مراحل کارشناسی تخصصی را به پایان رسانده‌اند و آماده فرآیند تجاری‌سازی و تولید هستند در روز برگزاری رویداد، در حضور تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران ارائه و مورد تقدیر و حمایت قرار خواهد گرفت.

در همین حال در پنجمین گام، ایده‌های منتخبی که از بسترهای ارائه این رویداد ملی استفاده کنند و به تولیدکنندگان، سرمایه‌گذاران و حامیان معرفی شده‌اند، حمایت لازم برای تجاری‌سازی و تولید را دریافت می‌کنند.

بر اساس فراخوان مرحله نهایی چهارمین رویداد ملی ایده آزاد اسباب‌بازی روز ۱۵ تیر ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. ثبت‌نام و فرآیند شتاب‌دهی ایده‌ها برای ایده‌پردازان از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رایگان است و این دوره از رویداد با رویکرد اسباب‌بازی‌های شناختی و حمایت ستاد توسعه فناوری‌ها و علوم‌شناختی همراه خواهد بود.

  لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری گلستان

   منبع خبر

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان یک پارک علم و فناوری در شهر آق قلا می باشد

    نظرات