خرداد ماه؛ اولین نمایشگاه مجازی "معرفی کالا و خدمات مشاغل خانگی" در کرمانشاه برگزار می شود

خرداد ماه؛ اولین نمایشگاه مجازی "معرفی کالا و خدمات مشاغل خانگی" در کرمانشاه برگزار می شود

رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه از برپایی اولین نمایشگاه مجازی معرفی کالا و خدمات مشاغل خانگی استان در خردادماه امسال خبر داد.

به گزاش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه، دکتر سیامک آزادی در گفت و گویی با اشاره به اعلام فراخوان نمایشگاه، گفت: این نمایشگاه در راستای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان، خرداده ماه امسال برگزار شده و به دلیل شرایط کرونایی برگزاری آن بصورت مجازی خواهد بود.

وی افزود: در این نمایشگاه محصولات تولیدی مشاغل خانگی در سه حوزه صنایع دستی، پوشاک و فرش دستباف عرضه خواهند شد.

آزادی آخرین مهلت شرکت در این نمایشگاه را ۳۱ اردیبهشت ماه اعلام و تصریح کرد: متقاضیان برای شرکت در این نمایشگاه باید تا این تاریخ به اطلاعیه۵۷۳ سایت پارک علم و فناوری کرمانشاه مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهند.

وی افزود: افرادی می توانند در این نمایشگاه شرکت کنند که محصول تولیدی آنها فقط در سه حوزه صنایع دستی، پوشاک و فرش دستباف بوده و از طرفی تولیدات آنها باید از سطح کیفی قابل قبول نیز برخوردار باشد.

آزادی هدف اصلی از برپایی این نمایشگاه را توسعه بازار حوزه مشاغل خانگی عنوان کرد وافزود: در کنار معرفی توانمندی های این حوزه، شبکه سازی مابین فعالان حوزه مشاغل خانگی و نیز توسعه زنجیره های ارزش از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه پیش بینی کرد بر اساس بانک اطلاعاتی جمع آوری شده بیش از ۱۰۰ مجموعه فعال در حوزه مشاغل خانگی در این نمایشگاه شرکت کنند.

وی به فرصت معرفی تولیدات مشاغل خانگی در این نمایشگاه اشاره کرد وافزود: علاوه بر این فرصتی فراهم شده تا فعالان این حوزه بتوانند در این نمایشگاه نیازهای خود مانند جذب نیروی کار، تامین مواد اولیه و ... را اعلام کرده و از این طریق با دیگر فعالان این حوزه ارتباط بگیرند.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه

  پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه

  پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه یک پارک علم و فناوری در شهر کرمانشاه می باشد

   نظرات