افزونه حسابداری نرم افزار آنلاین ابرستان برای وردپرس

افزونه حسابداری نرم افزار آنلاین ابرستان برای وردپرس

افزونه حسابداری برای وردپرس
بسیاری از کسب و کارهایی که سایت فروشگاهی شان با وردپرس طراحی شده است نیاز به افزونه حسابداری برای وردپرس(افزونه حسابداری ووکامرس) دارند. این کسب و کارها عموما به دو دوسته فروششان انجام می شود. دسته اول که تنها به صورت آنلاین محصولات خود را به فروش می رساند. دسته دوم کسب وکارهایی که هم به صورت هم آنلاین و هم آفلاین(حضوری) فروش انجام می دهند. در هر دوسته برای مدیریت کسب و کار نیاز حتمی به یک نرم افزار حسابداری است. برای این امر نیاز است که نرم افزار حسابداری شان با سایت فروشگاهی متصل شود. در اینجا نیاز به یک افزونه حسابداری برای وردپرس احساس می شود. برای درک بهتر این موضوع به تعریف چند مورد می پردازیم.
وردپرس چیست؟
وردپرس یک ابزار رایگان تحت وب سایت سازاست که در دسته CMS ها (Content Management System) قرار دارد . وردپرس در طبقه بندی نرم افزارهای آزاد قرار دارد. کارکردن با وردپرس بسیار ساده است و با داشتن مهارت اندکی در برنامه نویسی می توانید سایت دلخواه تان را به راحتی طراحی کنید.
چرا فروشگاه های آنلاین(اینترنتی) به نرم افزار حسابداری نیاز دارند؟
نرم افزار حسابداری نیاز اساسی هر کسب و کاری است چه به صورت آنلاین و یا به صورت آفلاین فعال باشد. کسب و کارهایی که فروش آنلاین و یا فروشگاه آنلاین دارند نیاز به موارد مهم مدیریتی کسب و کار دارند. این موارد شامل گزارشات جامع مالی شامل: سود و زیان، ترازنامه، تراز آزمایشی، بهای تمام شده ی کالای فروش رفته است. همچنین به گزارشات دقیق فروش و انبار را هم نیاز دارند.  همچنین صاحبان کسب و کار با داشتن دانش اندکی در حسابداری می توانند با نرم افزار حسابداری متصل به فروشگاه آنلاین(فروشگاه اینترنتی)، خودشان امور مروبط به حسابداری را به راحتی انجام دهند.

نرم افزار حسابداری چطور به فروشگاه آنلاین متصل می شود؟
اگر کسب و کاری با وردپرس کار می کند کافی است نرم افزار حسابداری را انتخاب کند که افزونه ی حسابداری برای وردپرس را داشته باشد. اگر کسب و کاری فعالیتی با زبان فارسی دارد می تواند افزونه حسابداری فارسی وردپرس را انتخاب کند. با نصب افزونه حسابداری برای وردپرس اتصال نرم افزار حسابداری به فروشگاه آنلاین به راحتی اتفاق می افتد. معمولا این افزونه تحت عنوان افزونه حسابداری ووکارس ارائه می شود.

ووکامرس چیست؟
ووکامرس (WooCommerce) یک سیستم ، بسیار پیشرفته است که به کمک آن می توانید یک فروشگاه اینترنتی بسیار عالی برای کسب و کار خود راه اندازی کنید. چه کسب و کار شما کوچک باشد چه بزرگ می توانید از ووکامرس به راحتی برای راه اندازی سایت فروشگاهی تان استفاده کنید. بیش از 33% فروشگاه های اینترنتی موجود در جهان ، ووکامرس را به عنوان فروشگاه ساز خود انتخاب کرده اند.
مزیت های استفاده از افزونه ووکامرس
افزونه ووکامرس کاملا رایگان است
این افزونه تحت سیستم مدیریت محتوای وردپرس است
قابلیت اتصال به گوگل آنالیتکس برای آنالیز سایت را داراست
برای هر کسب و کاری به راحتی شخصی سازی می شود
از قالب‌های وردپرس پشتیبانی می کند
 افزونه‌های مختلف برای افزونه ووکامرس را ایجاد می کند

 

  منبع خبر

  نرم افزار حسابداری ابرستان

  نرم افزار حسابداری ابرستان

  آنلاین نرم افزار آنلاین ابرستان مبتنی بر تکنولوژی ابری است که بر روی انواع سیستم های عامل و بدون نیاز به نصب کار می کند.

   نظرات