حذف پست سفارشی و افزایش تعرفه جمع آوری مرسولات پستی برای صاحبان وبسایت ها به صرفه نمی باشد

حذف پست سفارشی و افزایش تعرفه جمع آوری مرسولات پستی برای صاحبان وبسایت ها به صرفه نمی باشد

اتحادیه کسب وکار های مجازی خطاب به آقای فلاح جوشقانی ریاست محترم سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: حذف پست سفارشی و افزایش تعرفه جمع آوری مرسولات پستی برای صاحبان وبسایت ها به صرفه نمی باشد! اتحادیه کشوری کسب وکار های مجازی طی نامه ای خطاب به ریاست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از نارضایتی مشاغل خرد و خانگی و صاحبان وبسایت ها به افزایش تعرفه های جمع آوری مرسولات و همچنین حذف پست سفارشی اعلام کرد:

با توجه به بخشنامه های ۶۰۲/۴۴۰ مورخ ۳۱/۰۱/۱۴۰۰ و ۴۹۲۳/۴۵۰ مورخ ۲۸/۰۲/۱۴۰۰ صادره از شرکت ملی پست، مبنی بر تغییر حق الزحمه جمع آوری مرسولات بستر تجارت الکترونیک از محل فروشگاه از مبلغ ۱۱۰۰۰ ریال به ازای هر مرسوله به مبلغ سه میلیون ریال ماهانه و ۵۰۰۰ ریال به ازای هر مرسوله، و همچنین حذف ارسال مرسولات سفارشی از بستر تجارت الکترونیک و افزایش پلکانی و صعودی پست پیشتاز، لازم به ذکر است که تدابیر اتخاذ شده، برای کسب و کارهای تجارت الکترونیک از جمله مشاغل خرد و خانگی مقرون به صرفه نبوده و موجب نارضایتی صاحبان وبسایت ها گردیده است.
بدینوسیله خواهشمند است جهت بازبینی این تغییرات در راستای حمایت از کسب و کارهای اینترنتی، دستورات لازم را صادر فرمائید. لینک اصل خبر در سایت اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

    منبع خبر

    اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

    اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

    اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی یک انجمن در شهر تهران می باشد

    نظرات