چهاردهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر برگزار می‌شود

چهاردهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، جشنواره کارآفرینان برتر همه ساله به همت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان از سراسر کشور برگزار می شود.

با برگزاری این جشنواره ضمن شناسایی، انتخاب و معرفی الگوهای برتر کارآفرینی به جامعه، گام موثری در راستای ترویج کارآفرینی برداشته خواهد شد.

ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی، ایجاد نشاط و رقابت در فضاهای کسب‌وکار، هم‌افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر می‌توانند تا روز دهم مردادماه ۱۴۰۰ با مراجعه به سایت کارآفرین برتر به آدرس https://karafarinanebartar.mcls.gov.ir / مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند.

تفاوت مهم این دوره از جشنواره با سایر دوره‌ها، بخش گردشگری و صنایع دستی است که به عنوان یکی از بخش‌های تخصصی جشنواره در کنار بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات اضافه و از همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در این دوره استفاده شده است.

ضمناً علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند با دبیرخانه جشنواره به شماره‌های ۶۴۴۹۲۷۵۱،  ۶۴۴۹۲۶۶۵ و یا ۶۶۵۸۰۱۲۷ تماس حاصل فرمایند.

  لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری گلستان

   منبع خبر

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان یک پارک علم و فناوری در شهر آق قلا می باشد

    نظرات