رقابت ایده های نوآورانه در رویداد چند روزه استارت آپی مرکز منش پارک کرمانشاه

رقابت ایده های نوآورانه در رویداد چند روزه استارت آپی مرکز منش پارک کرمانشاه

ایده شو آنلاین رویداد چند روزه استارت آپی مرکز منش پارک کرمانشاه به منظور بررسی طرح های ارسالی برگزار شد و صاحبان ایده در جریان این رویداد به رقابت پرداختند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه، رویداد چند روزه استارت آپی در فاز نوآوری برنامه مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان کرمانشاه و در روز سوم از برنامه سه روزه خود، وارد مرحله رقابت صاحبان ایده در مقابل داوران شد و صاحبان ایده رقابت نفسگیری را تجربه کردند.

در جریان این رویداد، ۷ طرح مورد بررسی داوران قرار گرفت. به صاحبان هر یک از طرح های یاد شده که در زمینه های مختلف ارائه شدند ۱۰ دقیقه فرصت داده می شد تا از طرح خود در مقابل داوران دفاع نمایند.

پس از پایان زمان یاد شده، داوران سوالات خود را از صاحبان ایده پرسیده و امتیازات مورد نظر خود را درج می کردند. در جریان این رویداد، داوران صاحب نظر در حوزه های مختلف سعی می کردند تا ایده را از جنبه های متنوع مورد بررسی قرار دهند.

ایده های مطرح شده در صورت کسب امتیازات لازم به شورای منش معرفی می شوند و اگر موفق به پذیرش نهایی در شورا شوند، تحت حمایت مرکز قرار گرفته تا صاحبان ایده بتوانند ایده خود را به مرحله تجاری سازی برسانند.

هدف از برگزاری رویداد چند روزه استارت آپی، جذب و حمایت از ایده های برتر در مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان کرمانشاه می باشد. به منظور موفقیت در این رویداد اولویت با ایده هایی خواهد بود که دارای ویژگی هایی از جمله نوآوری مشخص، قابلیت تجاری سازی و بازار محور و با هدف رفع چالش ها و بهره گیری از فرصت های موجود باشند.

شایان ذکر است؛ برنامه منش در استان کرمانشاه، پس از اتمام فاز ترویجی هم اکنون مراحل پایانی فاز نوآوری را طی می کند.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه

  پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه

  پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه یک پارک علم و فناوری در شهر کرمانشاه می باشد

   نظرات