حمایت از حضور واحدها در نمایشگاه نفت

حمایت از حضور واحدها در نمایشگاه نفت

پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت‌مدرس به منظور کمک به شبکه‌سازی، بازاریابی و با رویکرد توسعه تجاری‌سازی فناوری به واحدهایی که در این جشنواره و یا جشنواره‌های تخصصی دیگر شرکت کنند مبلغی را به‌عنوان حمایت از حضور واحدها در مسابقات و جشنواره‌ها پرداخت می‌کند.

گستردگی حوزه های فعالیت و اقدامات انجام شده در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی و ظرفیت های بی شمار  سرمایه گذاری و توسعه در این مناطق، ضرورت برگزاری نمایشگاه معرفی توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری در حوزه نفت گاز و پتروشیمی و انرژی در مناطق آزاد ویژه اقتصادی کشور را بیش از پیش ضروری ساخته است.

رویداد معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با هدف ایجاد رابطه تکمیلی بین این صنایع با مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و ضرورت تقویت این تعاملات برگزار می گردد. تعادل بخشی در رابطه بخش انرژی با مناطق آزاد و ویژه ، تسهیل زمینه‌های صادرات انرژی و کالاهای نهایی مرتبط با حوزه نفت و گاز، ایجاد ارزش افزوده و جذابیت های لازم برای کلیه ذینفعان این صنعت بزرگ و راهبردی و افزایش مطلوبیت برای سرمایه‌گذاران خارجی، از دیگر اهداف برپایی این رویداد است.

زمان برگزاری: یک‌شنبه ۲ آبان ۰۰
شماره تماس: ۹۱۰۸۲۱۰۰-۰۲۱، داخلی ۴۰۸۳

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس

  پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس

  پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس یک پارک علم و فناوری در شهر تهران می باشد

   نظرات