علاقمندان طرح منش با شیوه مدیریت استارت آپی آشنا شدند

علاقمندان طرح منش با شیوه مدیریت استارت آپی آشنا شدند

مرکز نوآوری و شتابدهی پارک علم و فناوری کرمانشاه در ادامه اجرای برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان استان کرمانشاه، مبادرت به برگزاری کارگاه مدیریت استارت آپی نمود.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه، کسب و کار استارت آپی دارای ساختار و ویژگی های خاص خود است و بشدت دارای تفاوت های عمیقی با دیگر کسب و کارها می باشد، لذا مدیریت این نوع بیزنس متفاوت از مدیریت دیگر بیزنس ها خواهد بود.
بر این اساس می طلبد تا مدیران استارت آپی با شیوه های مدیریت استارت آپی آشنا بوده و بر اساس آن کسب و کار خود را اداره کنند. لذا کارگاه آموزشی مدیریت استارت آپی به صورت آنلاین و با حضور مهندس محسن آزادی به عنوان مدرس این کارگاه برای شرکت کنندگان در طرح منش برگزار شد.
علم مدیریت، همواره در حال پیشرفت است و روش‌های نوینی برای مشکل‌های گذشته معرفی می‌شوند، با این وجود نمی توان از یک مدل یا شیوه مدیریتی برای اداره انواع کسب و کار بهره برد و تیپ های مختلف کسب و کار شیوه های مدیریتی خاص خود را می طلبند. ساز و کارهای این شیوه مدیریتی خاص برای استارت آپ ها، موضوعی بود که مهندس آزادی در این کارگاه به آن پرداخت.
گفتنی است؛ پارک علم و فناوری کرمانشاه در راستای اجرای فاز شتابدهی طرح منش به عنوان آخرین مرحله از اجرای این طرح، کارگاه ها و رویداهای خود را با تمرکز بیشتر بر تجاری سازی و توسعه فعالیت استارت آپ متمرکز کرده است.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه

  پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه

  پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه یک پارک علم و فناوری در شهر کرمانشاه می باشد

   نظرات