راه اندازی مترومارکت در ایستگاه‌های مترو...

راه اندازی مترومارکت در ایستگاه‌های مترو...

راه اندازی مترومارکت در ایستگاه‌های مترو پایتخت

مهدی شایسته اصل مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه ضمن اشاره به رویکرد مدیریت شهری ششم در زمینه یکپارچگی، انسجام و هم‌افزایی زیرمجموعه‌های شهرداری تهران با یکدیگر و سایر نهادها، عنوان کرد: ضمن چارچوب و بسترهای کلان تنظیم شده از سمت سازمان زیباسازی در حوزه تبلیغات، شرکت مترو درحال تعامل جدی با مجموعه همشهری است تا موضوعات فرهنگی، آموزشی و اطلاع رسانی به شهروندان را مدنظر قرار دهد . چرا که قرار است مترو از ظرفیت تبلیغات فقط به عنوان درآمدزایی استفاده نکند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در ادامه اضافه کرد: البته درحال حاضر براساس مصوبات و رویه‌های موجود، حدود ۱۵ الی ۲۰ درصد ظرفیت تبلیغاتی شرکت مترو برای موضوعات فرهنگی و اجتماعی، آموزش‌های عمومی، سلامت، اطلاع رسانی و مناسبت‌ها استفاده می‌شود و درتلاش هستیم تا از ظرفیت این فروشگاه‌ها در ایستگاه‌های مترو استفاده شود. فروشگاه شهروند که جزو خانواده شهرداری محسوب می‌شود جزو اولویت نخست شرکت مترو قرار دارد. اینکه تعامل و مذاکره اولیه‌ با مدیرعامل شهروند انجام شده است و امیدواریم که محصولات با قیمت‌ نازل‌ و با صرفه‌تر، در قالب «مترو مارکت» در اختیار شهروندان قرار گیرد

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه ضمن اشاره به تفاهم نامه این شرکت با سازمان مدیریت میادین میوه و تره شهرداری تهران بار، گفت: استقرار و عرضه ۳۱ غرفه در ایستگاه‌های مترو نیز با همکاری سازمان میادین میوه و تره بار پیش بینی شده است و : درحال حاضر این غرفه‌ها مستقر شده‌اند. امیدواریم در آینده‌ای نزدیک با مدیریت سازمان میادین بتوانیم در تمامی ساعات فعالیت مترو، عرضه محصولات و مایحتاج عمومی را با قیمت نازل و فارغ از حضور دلال به شهروندان ارائه کنیم.

لینک اصل خبر در سایت تجارت طلایی نیک روش

منبع خبر

تجارت طلایی نیک روش

تجارت طلایی نیک روش

تجارت طلایی نیک روش یک شرکت در شهر تهران می باشد

    نظرات