نمایش حرفه‌ای‌های صنعت خرده‌فروشی در...

نمایش حرفه‌ای‌های صنعت خرده‌فروشی در...

نمایش حرفه‌ای‌های صنعت خرده‌فروشی در نمایشگاه IRAN RETAIL SHOW ۲۰۲۲

تابستان سال ۱۴۰۱ محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، میزبان برگزاری چهارمین نمایشگاه بین‌المللی مراکزخرید، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته (ایران ریتیل شو۲۰۲۲) بود.

مراسم افتتاحیه این دوره از نمایشگاه «ایران ریتیل شو» صبح روز یکشنبه ۲ مرداد ماه با حضور مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و مهمانان ویژه برگزار شد.

این رویداد که طی ۴ روز برگزار شد و از ۲ الی ۵ مرداد ماه در سالن‌های ۳۵، ۳۸ و B ۳۸ میزبان فعالان صنعت خرده‌فروشی بود، با برگزاری ۱۱ پنل تخصصی طی این ۴ روز فضایی را برای انتقال دانش و تجربیات فعالان و صاحب نظران صنعت خرده‌فروشی کشور مهیا کرد.

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی مراکزخرید، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته که با استقبال بی نظیری از سوی فعالان این صنعت مواجه شده بود، عصر روز چهارشنبه ۵ مردادماه ۱۴۰۱ با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد.

ماهنامه تجارت طلایی به عنوان برگزارکننده این رویداد ارزشمند امیدوار است تا برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی منجر به پرورش و رشد صنعت جوان خرده‌فروشی در ایران باشد .

لینک اصل خبر در سایت تجارت طلایی نیک روش

منبع خبر

تجارت طلایی نیک روش

تجارت طلایی نیک روش

تجارت طلایی نیک روش یک شرکت در شهر تهران می باشد

    نظرات