آخرین خبرها ازافزایش تعداد مجتمع های...

آخرین خبرها ازافزایش تعداد مجتمع های...

آخرین خبرها ازافزایش تعداد مجتمع های تجاری کشور در« پویش ملی حمایت مراکز خرید از فعالین اقتصادی»

فرارسیدن سال نوی باستانی در ایران با حضور میهمانی نامیمون و خطرناک در کشور همزمان شد تا جایی که  شرایط کسب و کارهای فعال در سراسر کشور تغییر کرد. تغییری پیش بینی نشده و اسف بار که مراکزخرید، مجتمع های تجاری، راسته بازارهای  سراسر کشور و به طور کلی همه کسب و کارهایی که تمام طول سال را برای دریافت سود از فروش شب عید در تلاش بوده اند را ناکام کرد.

براین اساس ماهنامه تجارت طلایی که به عنوان اولین نشریه تخصصی مراکز خرید، مجتمع های تجاری و برندهای برتر در کشور درحال فعالیت است، بانی راه اندازی پویشی امیدوار کننده تحت عنوان « پویش ملی حمایت مراکز خرید از فعالین اقتصادی» برای تولیدکنندگان داخلی و برندها و... در  کشور شد. پویشی که در کمتر از یک هفته از آغاز، مراکز تجاری بسیاری را با خود همراه کرده است ، روز به روز نیز بر تعداد آن ها افزوده می شود و تصمیم دارد تا دغدغه کسبه واحدهای تجاری و مستاجران را در شب و روزهای باقی مانده تا نوروز تسکین ببخشد.

تاکنون مجتمع تجاری گردشگری بام‌لند، کورش مال ، پاویلیون تهرانسر، بازار بزرگ فردوسی، آیریک سنتر، پاساژ قائم، آرن، آی مال، اسکای سنتر لواسان، الماس شرق مشهد ،برج سلمان و برج آلتون مشهد ، قصر رویال بانه ، اکومال و نیکامال کرج،هامون شیراز،بعثت خرم آباد،ستاره باران تبریز،سیرنگ قم، لیوسان کلاردشت ، پارس رویال اهواز و تورک مال ارومیه به این پویش پیوسته اند. علاوه بر مراکز تجاری مذکور که تا به حال در مسیر همدلی گام برداشته اند، کسبه بندر گناوه ، شهرداری مشهد و بنیاد مستضعفان نیز همکاری خود را با کسبه و فعالان اقتصادی اعلام کرده اند.

ابعاد فراگیر شدن «پویش ملی حمایت مراکز خرید از فعالان اقتصادی» چنان گسترده شده است که رسانه های متعدد مکتوب و مجازی نیز به آن پیوسته اند که از جمله آن ها می توان به  روزنامه ثروت، اقتصاد پویا و روزنامه آسیا اشاره کرد که با انعکاس این خبر برروی جلد نخست و قرار دادن موضوع این پویش در ردیف مهم ترین عناوین خود با برگزار کننده این پویش حمایتی اعلام همراهی کردند.

کمتر از ۱۰ روز به آغاز سال نو و فرارسیدن عید باستانی ایران باقی مانده است. سالی که قرار است با همکاری ها، همراهی ها و همدلی های صورت گرفته با بهترین شکل میزبانی اش کنیم. قطعا سایر مراکز خرید و مجتمع های تجاری نیز طی روزهای باقی مانده به این پویش می پیوندند و اسامی آنها از همین پل ارتباطی  منعکس خواهد شد.

این مطلب به روزرسانی می شود....

لینک اصل خبر در سایت تجارت طلایی نیک روش

منبع خبر

تجارت طلایی نیک روش

تجارت طلایی نیک روش

تجارت طلایی نیک روش یک شرکت در شهر تهران می باشد

    نظرات