افتتاح فروشگاه رفاه

افتتاح فروشگاه رفاه

افتتاح فروشگاه رفاه


به گزارش پایگاه خبری تجارت طلایی نیوز، فروشگاه نسل جدید رفاه با نام «امام علی(ع)» با سطح فروش پنج هزار و ۲۰۰ متر در اصفهان افتتاح شد. شعبه جدید فروشگاه نسل جدید رفاه با نام «امام علی(ع)» با سطح فروش پنج هزار و ۲۰۰ متر مربع مورخ ۶ اردیبهشت ماه سال‌جاری در شهر اصفهان افتتاح شد. این فروشگاه که به طور مستقیم و غیر مستقیم زمینه اشتغال حدود ۱۰۰ نفر از نیروهای متخصص را فراهم کرده است، جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت هموطنان بدون برگزاری جشن افتتاحیه به طور رسمی افتتاح و آغاز به کار کرد.
فراوانی و تنوع محصولات و پوشش سلایق مختلف و همچنین لذت بخش بودن خرید از زمان ورود به فروشگاه تا وقت خروج از شاخصه‌های متمایز نسل جدید فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه است.
این فروشگاه با امکانات متنوع و مدرن فروشگاهی آماده خدمت‌رسانی به مشتریان گرامی است. غرفه های مواد غذایی، لبنیات تازه، گوشت تازه، نان ارگانیک و محصولات اختصاصی تولید شده توسط شرکت رفاه، محیط جذاب و مدرن فروشگاهی و پارکینگ اختصاصی از جمله خصوصیاتی است که این فروشگاه را متمایز می کند.
همچنین به زودی بیش از ۱۵ فروشگاه جدید رفاه در سراسر کشور با محیطی جذاب و امکانات متنوع و مدرن فروشگاهی افتتاح خواهند شد.

گفتنی است؛ این فروشگاه مدرن در اصفهان، خیابان عبدالرزاق، بعد از زیرگذر امام(ع) واقع شده است و همه روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۲۴ آماده خدمت‌رسانی به مشتریان گرامی است.

لینک اصل خبر در سایت تجارت طلایی نیک روش

  منبع خبر

  تجارت طلایی نیک روش

  تجارت طلایی نیک روش

  تجارت طلایی نیک روش یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات