فروشگاه‌ها با پیشرفته‌ترین فناوری‌های ضدسرقت ایران‌ساخت مصون شد

فروشگاه‌ها با پیشرفته‌ترین فناوری‌های ضدسرقت ایران‌ساخت مصون شد

شرکت دانش‌بنیان ایمن موج توس با درک نیاز واحدهای صنفی و فروشگاهی کشور به محصولات با کیفیت امنیتی و ضد سرقت اجناس فروشگاهی، فعالیت خود را از سال ۸۶ آغاز کرد. این شرکت که در زمینه طراحی و تولید سخت‌افزارهای برق و الکترونیک، لیزر و فوتونیک - میکروالکترونیک و مدار‌های الکترونیکی فعالیت می‌کند توانسته نیاز فروشگاه‌ها به محصولات ضد سرقت را تامین کند.

به گفته محمدصادق ثانوی مدیر عامل این شرکت دانش‌بنیان، شرکت ایمن موج توس بزرگترین تولید کننده گیت‌های فروشگاهی و تجهیزات جانبی در خاورمیانه است. این تجهیزات تامین کننده امنیت کالاهای انواع فروشگاه و هایپرمارکتها در برابر سرقت است.

این شرکت از ابتدای فعالیت خود هدفش را حرکت در مرز دانش جهانی قرار داد و فناوری AM را که برترین فناوری محصولات ضد سرقت فروشگاهی است و تنها تعداد محدودی از شرکت های امریکایی و اروپایی دارنده آن هستند را برای محصولات خود انتخاب کرد. ثانوی در این‌باره می‌گوید: شرکت ما نخستین و بزرگ‌ترین تولیدکننده گیت‌های ضد سرقت فروشگاهی سری SWG و IMG است. این محصولات با استقبال بازار داخلی و بازارهای خاورمیانه روبرو شده است.

آن‌طور که این فعال دانش‌بنیانی می‌گوید: بخش طراحی و توسعه فناوری این شرکت با تکیه بر خودباوری و اعتماد به توانمندی‌های متخصصانش توانسته محصولاتی با مزایای منحصر به فرد جهانی تولید کند.

محصولات تولیدی این شرکت تاکنون پاسخ‌گوی نیاز بیش از ۱۰هزار فروشگاه کشور بود و هر دستگاه نصب شده از سوی این شرکت در فروشگاه‌ها حداقل از خروج ۵۰۰ دلار ارز از کشور جلوگیری کرده است. همه این موفقیت‌ها تنها با کمک ۳۰ نفر از متخصصان ایرانی شاغل در بخش تحقیق، توسعه، تولید و فروش این شرکت میسر شده است.

بنا به گفته مدیر عامل این شرکت دانش‌بنیان، محصولات این شرکت در نمایشگاه‌های مختلف بین‌المللی به نمایش گذاشته شده است. یک شرکت هم در عمان ثبت کرده‌اند و محصولات تولیدی خود را از عمان به کشورهای مختلف مخصوصا کشورهای منطقه غرب آسیا صادر می‌کنند.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/۲۳

لینک اصل خبر در سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  منبع خبر

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات