خدمات بازاریابی مرکز شرکت‌‎های دانش‌بنیان معرفی می‌شود

خدمات بازاریابی مرکز شرکت‌‎های دانش‌بنیان معرفی می‌شود

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این همایش آنلاین که با عنوان « بازاریابی و فروش به همراه معرفی خدمات بازاریابی مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان » نامگذاری شده است، سعی دارد تا این شرکت‌ها را با خدمات متنوع مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه بازاریابی آشنا سازد.


تحقیقات بازار کاربردی برای کسب و کارها و شناسایی ویژگی‌های مطلوب محصول از جمله سرفصل‌های است که در این گردهمایی آنلاین به آنها پرداخته می‌شود.

همچنین مدیران شرکت های دانش بنیان و مدعوین می‌توانند با مباحثی همچون اصول قیمت گذاری و تحلیل بازار و انتخاب بازار هدف در حوزه بازاریابی بیشتر آشنا شوند.
انتخاب بهترین راه های فروش و مسائل مرتبط با حوزه روابط عمومی و تبلیغات، دیگر موضوعاتی است که توسط تیم کارگزار این همایش برای بحث و بررسی در مورد آنها برنامه‌ریزی صورت گرفته است.
همچنین مشاور مدعو به این همایش، چند راه کاربردی برای توسعه فروش را به مدیران شرکت‌های دانش بنیان عرضه می‌کند و در زمینه طراحی فرایند فروش
و پشتیبانی و ارتباط با مشتریان نیز توضیحاتی ارائه خواهد داد.

این همایش سراسری و آنلاین در روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ساعت ۱۱ برگزار می‌شود. علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس bizservices.ir مراجعه کنند.

پایان پیام/۳۳

اخبار مرتبط:

۵ عامل شکست و موفقیت‌ شرکت‌های دانش بنیان

چگونگی موفقیت شرکت‌های دانش‌بنیان از نگاه روسای پارک‌های علم‌وفناوری

بررسی عوامل موثر بر رشد و موفقیت شرکت های دانش بنیان

موفقیت شرکت‌های دانش‌بنیان در گرو توجه صنایع بزرگ است

لینک اصل خبر در سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

منبع خبر

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

    نظرات