شرکت نیان الکترونیک در شهرستان چناران افتتاح شد


در ادامه سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان خراسان رضوی، مجهزترین خط تولید پیوسته مبدل های انرژی الکتریکی در سطح خاورمیانه در شهرستان چناران به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت؛ تولیدات شرکت نیان الکترونیک با ظرفیت تولید سالیانه یک هزار مگاوات مبدل های انرژی الکتریکی، شامل سیستم های تغذیه مخابراتی، اینورتر های نیروگاه خورشیدی، کانورترهای نیروگاه های بادی، منابع تغذیه صنعتی و... است.

این واحد با بالاترین ظرفیت تولید در این حوزه در سطح خاورمیانه جزو برترین شرکت های دانش بنیان تولیدی کشور در مدیریت فناوری و نوآوری به شمار می آید.

شرکت نیان الکترونیک با ۳۰ هزار مترمربع مساحت زمین و ۱۸ هزار متر مربع سالن های احداث شده، بزرگترین طرح سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی در کشور است.

در این واحد با ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری، برای ۴۰۰ نفر اشتغال زایی مستقیم و ۱۰۰۰ نفر نیز به صورت غیر مستقیم شغل ایجاد شده است.

گفتنی است با راه‌اندازی نیان الکترونیک از خروج بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری می‌شود.لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی یک پارک علم و فناوری در شهر مشهد می باشد

   نظرات