فن‌بازار خراسان شمالی افتتاح شد

فن‌بازار خراسان شمالی افتتاح شد

شبکه فن‌بازار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با استناد به ابلاغیه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تکالیف مندرج در نقشه جامع علمی کشور و ابلاغیه شورای عالی انقلاب فرهنگی، مسئولیت ایجاد و ساماندهی فن‌بازارهای منطقه‌ای و تخصصی در کشور را بر عهده دارد. تا کنون ۱۹ فن‌بازار افتتاح شده است و فن‌بازار خراسان شمالی، بیستمین دفتر منطقه‌ای فن‌بازار می‌باشد.

بر اساس توافقات صورت گرفته میان شبکه فن بازار معاونت علمی و فناوری ریاست و پارک علم و فناوری استان خراسان‌شمالی، دفتر فن‌بازار در این منطقه با تولیت این نهاد، ایجاد و راه‌اندازی شد.

میلاد صدرخانلو رئیس شبکه فن بازار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: «برنامه‌ریزی شده است در سال جدید فعالیت فن‌بازارهای تخصصی و منطقه‌ای برای سهولت معرفی محصولات فناورانه به بازار افزایش پیدا کند . »

وی رشد فن بازارهای منطقه ای را گامی در جهت تجاری‌سازی در سراسر کشور عنوان کرد و گفت: «افتتاح فن‌بازارهای منطقه‌ای بر اساس تقسیم‌بندی جغرافیایی انجام می‌شود تا هر استان، فن‌بازار منطقه‌ای خود را داشته باشد و تجاری‌سازی فناوری در سطح استان که به دلیل دور بودن از پایتخت یا مراکز استان با بی‌توجهی مواجه شده است، رونق یابد . »

گزارش از: مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/۳۳

اخبار مرتبط:

افزایش حمایت از فن‌بازارها و بروکرها

۳۲ قرارداد سرمایه گذاری و انتقال فناوری رونمایی شد

رئیس شبکه فن بازار ملی ایران: لرستان به یکی از فن‌بازارهای مهم کشور تبدیل شود

دوازدهمین نشست سراسری فن‌بازارهای منطقه‌ای و تخصصی کشور برگزار شد

ارائه‌ طرح‌های منتخب فستیوال نوآوری‌های صنعت دارویی

لینک اصل خبر در سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  منبع خبر

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات