اولین سامانه مدیریت و توزیع اقلام مرتبط با کرونا ویروس در کشور طراحی و راه‌اندازی شد

اولین سامانه مدیریت و توزیع اقلام مرتبط با کرونا ویروس در کشور طراحی و راه‌اندازی شد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، دکتر مهدی غفاری بیان داشت: اولین سامانه مدیریت و توزبع اقلام مربوط به کرونا ویروس covid۱۹ با حمایت ویژه مرکز رشد پارک علم و فناوری گلستان توسط هسته فناور فناوران هیرکان(هیرکالند) با مدیریت مهندس محمد ضیائی در روزهای گذشته طراحی و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی گلستان قرار داده شد..

وی تصریح کرد: این سامانه برای مراکز توزیع مورد تایید ستاد مدیریت و برنامه‌ریزی کرونا ویروس استان‌ها اعم از داروخانه‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز بهداشت طراحی و اجرا گردیده است.

دکتر غفاری افزود: در فاز اول فروش و تحویل اقلام مورد نیاز به کادر سلامت اعم از پزشکان، پرستاران، کادر درمان و همچنین بیماران مبتلا و گروه‌های پرخطر مدنظر است و در فاز دوم کلیه افراد سالم را تحت پوشش قرار خواهد داد.

رئیس پارک علم و فناوری گلستان خاطرنشان ساخت: همچنین مراجعین به مراکز توزبع در این سامانه می‌توانند بر اساس کد ملی و کدپستی محل سکونت خود در این سامانه ثبت‌نام و نسبت به سفارش اقلام بهداشتی مورد نیاز اقدام کنند.

وی در ادامه به قابلیت گزارش‌گیری آماری و داینامیک بودن این سامانه اشاره و تصریح کرد: طراحی این سامانه به گونه‌ای است که نحوه توزیع اقلام در مراکز توزیع شهرستان‌ها توسط مدیران استانی و شهرستانی تعیین و میزان اقلام توزیع شده به طور کامل قابل گزارش‌گیری می‌باشد.

دکتر غفاری در پایان ابراز داشت: امکان مدیریت اقلام توسط دستگاه‌هایی که امکان توزیع رایگان اقلام مربوط به کرونا ویروس را دارند نیز از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این سامانه می‌باشد.

  لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری گلستان

   منبع خبر

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان یک پارک علم و فناوری در شهر آق قلا می باشد

    نظرات