استارتاپ‌های تهرانی امروز به‌صورت آنلاین رقابت می‌کنند

استارتاپ‌های تهرانی امروز به‌صورت آنلاین رقابت می‌کنند

رویداد اینوتکس پیچ که به صورت استانی برگزار می شود، یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری ( INOTEX ۲۰۲۰ ) محسوب می‌شود.

قطار این رقابت‌ها پس از برگزاری در استان‌های سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، اصفهان و مازندران، چهارشنبه ۳ اردیبهشت ماه به تهران رسید.

به دلیل شیوع ویروس کرونا و اهمیت حفظ سلامتی شرکت‌کنندگان و مزایای برگزاری آنلاین رویدادهای استارتاپی، تصمیم گرفته شد تا این رویداد به صورت آنلاین برگزار شود. این رخداد همچنین به صورت زنده از شبکه‌های اجتماعی همرسانی می‌شود.

رقابت‌های استارتاپی اینوتکس‌پیچ با هدف معرفی ایده‌ها و استارتاپ‌های جدید و افزایش شانس سرمایه گذاری بر روی آنها در شهرهای مختلف کشور برگزار می شود. در این رویداد که خود از مراحل مختلفی تشکیل شده است در مرحله نخست استارتاپ‌ها به صورت آنلاین داوری شده و از استارتاپ‌های منتخب برای رقابت حضوری در مقابل سرمایه‌گذاران دعوت به عمل می‌آید. در این مرحله، ابتدا تیم‌های استارتاپی درخصوص نحوه ارائه به سرمایه گذار آموزش دیده و در ادامه در حضور سرمایه‌گذاران و داوران محلی، به معرفی ایده یا محصول خود می‌ پردازند.

در ادامه از استارتاپ‌های برگزید استانی به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ و نیز شرکت در رقابت‌های نیمه‌نهایی دعوت به عمل می‌آید. برگزیدگان مرحله نیمه‌نهایی می‌توانند به مرحله INOTEX Battle راه یابند که طی آن، استارتاپ‌ها در رقابتی مبتنی بر بحث و مناظره شرکت می‌کنند تا در نهایت برترین استارتاپ از نگاه داوران و مخاطبان انتخاب شود.

گزارش از: مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/۳۳

اخبار مرتبط:

نوآوری و فناوری‌های حوزه رسانه و محتوای دیجیتال شتاب گرفت

ارایه دفاتر کار به شتابدهنده های دانش بنیان از سوی معاونت علمی

برنامه ۱۰۰ استارتاپ

پارک فناوری پردیس با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

لینک اصل خبر در سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  منبع خبر

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات