دو کارگاه انتقال فن بیان موثر و اصول نامه نگاری اداری در پارک علم و فناوری البرز برگزار شد

دو کارگاه انتقال فن بیان موثر و اصول نامه نگاری اداری در پارک علم و فناوری البرز برگزار شد

در راستای توانمندسازی مدیران شرکت های فناور، استارت آپی و دانش بنیان دو کارگاه انتقال فن بیان موثر و اصول نامه نگاری اداری روز دوشنبه ۳۱تیرماه  در محل پارک علم و فناوری البرز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، کارگاه فن بیان با محورهای تکنیک های تنفس صحیح و ادای درست حروف و واژه ها، راهکارهای افزایش کاریزمای صدا، ارتباطات غیرکلامی و زبان بدن حرفه ای در محیط کار، افزایش هوش کلامی در ارتباط با دیگران و کارگروهی و بازی های آموزشی با تدریس دکتر حمید محمدی پور برگزار شد.
براساس این گزارش همچنین کارگاه اصول نامه نگاری اداری نیز با موضوعات و مباحث مورد نیاز کارشناسان و مدیران واحدهای فناور شامل انواع مکاتبات اداری، تفاوت بخش نامه و آئین نامه، تدوین صورت جلسه، غلط های مصطلح در نامه نگاری، ارکان نامه های اداری، استاندارد های آئین نگارش، زیبایی و آراستگی و قواعد زبان فارسی در پارک علم و فناوری البرز برگزار شد که مورد توجه و استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.
گفتنی است پارک علم و فناوری البرز در زمینه توانمندسازی شرکت ها و واحدهای فناور برنامه جامعی برای ارائه آموزش ها و برگزاری کارگاه ها تدوین نموده و اجرا می نماید.
لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری البرز

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری البرز

  پارک علم و فناوری البرز

  زمینه فعالیت جامع

   نظرات