حضور مدیرمرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات در نشست خبری رشدآفرینیزمان: شنبه ۵ تیرماه ۱۳۹۸
مکان: مرکز نوآوری شهرداری مشهد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ نشست خبری رویداد رشد آفرینی در محل مرکز نوآوری شهرداری مشهد برگزار شد.
این نشست با حضور علی جاهدی مدیر مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری خراسان، مصطفی میرقاسمی مدیر شتابدهنده تریگ آپ، غلامرضا عباس زاده مدیر مرکز نوآوری شهری، محمدرضا هاشمی بنیان گذار همفکر مشهد برگزار شد.
در این نشست غلامرضا عباس زاده با بیان اینکه رویکرد رویداد رشدآفرینی حل چالش های شهری با هدف تقویت مهارت های ایده پردازی و حل مسئله است؛ محورهای این رویداد را حوزه آلودگی هوا، پسماند، پارک ها و فضای سبز شهری معرفی نمود و اظهار کرد: این رویداد از ۱۵ مردادماه به مدت ۱۶ روز در محل تالار شهر برگزار می شود.
محمدرضا هاشمی دبیر اجرایی رویداد افزود: فراخوان رویداد از دیروز آغاز شده و ثبت نام ها به صورت فردی و گروهی صورت می گیرد. تا کنون ده مورد ثبت نام شدند و پیش بینی می شود تا ۱۳ مردادماه به ۱۵۰ مورد برسند.
علی جاهدی دبیر علمی رویداد اظهار کرد: با توجه به بلوغ اکوسیستم های فناوری و مراکز رشد، در این رویداد از مدل جدید و تکامل یافته ی رویدادها به نام ارائه معکوس بهره مند هستیم و هدف از آن افزایش روحیه کارآفرینی در مخاطبین است.  ایشان افزود: دو وجه تمایز رویداد رشدآفرینی با سایر رویداد ها، توجه به مسئله محوری و توانمندی سازی است که در سه گام ثبت ایده، کارگاه های توانمندسازی و اجرای ایده صورت می پذیرد. کسانی که از مرحله اول عبور کنند می توانند در ۶ دوره آموزشی به صورت رایگان شرکت کنند و در روزهای ۳۱ مرداد ماه و ۱ شهریور ماه که اختتامیه این رویداد است سه ایده برتر انتخاب شده و جوایز ارزنده ای به آن ها تعلق می گیرد. ایشان خاطرنشان کرد ایده های ارزشمند توسط مراکز رشد ۸ گانه پارک علم و فناوری، شتابدهنده ها و مراکز رشد مورد حمایت قرار می گیرند.
مصطفی میرقاسمی افزود: چنانچه تیمی ظرفیت ارزش آفرینی داشته باشد حداقل از ۱۰۰ میلیون حمایت شتابدهنده ها بهره مند خواهد شد.لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی یک پارک علم و فناوری در شهر مشهد می باشد

   نظرات